nowe produkty/usługi handel sport media/marketing/reklama

Mistrzynie Polski w kolarstwie, treningi fitness z Mistrzynią Polski Fit Model, mundial na wodzie. Martes Sport w Galerii Klif hucznie świętuje otwarcie nowego, powiększonego sklepu

21.08.2019 | Galeria Klif

W najbliższą sobotę w Galerii Klif rozpocznie się tygodniowy, rozbudowany event wspierający otwarcie sklepu Martes Sport Premium. Przewidziana jest duża ilość atrakcji dopasowanych do różnego poziomu zaawansowania uczestników.

 W sobotę i niedzielę na terenie Galerii Klif oraz na przylegającym do niej parkingu będzie można skorzystać z  atrakcji związanych z otwarciem sklepu sportowego. Na uczestników będzie czekał Blender Bike umożliwiający samodzielne zmiksowanie zdrowego koktajlu w blenderze napędzanym pracą własnych nóg, waga umożliwiająca pomiar składu ciała, konsultacje u ekspertów z Akademii Dietetyki Sportowej. Atrakcjom towarzyszyć będzie rozdawanie nieodpłatnych wejściówek do Calypso Fitness Club. Chętnym, którzy przejadą zadaną odległość na rowerze wzbogaconym w wirtualną rzeczywistość lub przejdą odpowiedni dystans na stepperach będą rozdawane napoje.

Fitness z Gosią Gałkowską

Również w sobotę i niedzielę, w ciągu pieszym na parterze w pobliżu sklepu Martes Sport, odbędą się zajęcia fitness z trenerką personalną oraz instruktorką ćwiczeń siłowych Gosią Gałkowską, ambasadorką IQ. IQ to marka oferująca produkty z segmentu premium dla sportowców. Gosia Gałkowska jest międzynarodową certyfikowaną instruktorką fitness, Mistrzynią Polski Fit Model 2018. Treningi rozpoczną się 24 i 25 sierpnia br. o godz. 17:00, każdy z nich potrwa godzinę. Na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Warto ubrać się w strój sportowy, wygodne obuwie do ćwiczeń i wziąć ze sobą wodę.

Trening z medalistkami

Znaczące wydarzenie jest przewidziane na poniedziałek 26 sierpnia br. w godz. 15:00-19:00. Ośmioosobowa kobieca drużyna kolarska TKK Pacific, która z powodzeniem rywalizuje na szosach polskich i zagranicznych, co roku dokładając kolejne medale z mistrzowskich imprez, zaprezentuje pokaz profesjonalnego treningu z wykorzystaniem „rolki kolarskiej”. Ta widowiskowa forma zajęć pokazuje niesamowitą kontrolę zawodniczek nad rowerem oraz kształtuje technikę jazdy. Zgromadzeni goście będą mieli możliwość odbycia krótkiego treningu na profesjonalnym rowerze kolarskim wpiętym w trenażer. Całości towarzyszyć będą konkursy z nagrodami, a obciążenie fizyczne dostosowane będzie do umiejętności i możliwości uczestników. Osobom zainteresowanym obsługa techniczna przybliży sposób działania rowerów wyścigowych, a doświadczony trener, który towarzyszył polskiej reprezentacji podczas letnich igrzysk olimpijskich w Pekinie, opowie o metodologii treningów kolarskich.

Basen przed Galerią Klif

Najdłużej czynną i bardzo angażującą atrakcją będzie basen usytuowany na parkingu Klifu. Od soboty do piątku, w godzinach 11:00-17:00 w płytkiej wodzie odbędzie się mundial, turnieje siatkówki wodnej i piłki ręcznej. Będą również konkursy, zabawy np. przeciąganie liny. Warto ubrać się w dostosowany do pogody strój i zabrać ze sobą ręcznik i ubrania na zmianę.

Przez cały czas trwania akcji w salonie Martes Sport będzie wyeksponowany rower Mai Włoszczowskiej.

Firma Martes była już obecna w gdyńskim Klifie, a teraz startuje z rozszerzonym, wzbogaconym asortymentem. Nowy salon jest zlokalizowany na parterze. Sklepy Martes Sport Premium charakteryzuje większa powierzchnia ekspozycji, a klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Salony tego konceptu utrzymane są w ciemnej kolorystyce przełamanej unikalnymi strefami highlight podkreślającymi eksponowane produkty.

 

PLAN

24-25.08.2019 (sobota i niedziela) godz. 11:00-19:00 na parterze Galerii Klif  

  • Blender Bike – wykręć swój darmowy koktajl. Po wybraniu owoców, wsypaniu ich do blendera skoordynowanego z rowerem, pedałowaniu, otrzymuje się zdrowy koktajl zmiksowany za pomocą siły własnych mięśni.
  • Pomiary składu ciała na wadze Tanita oraz rozdawanie darmowych wejściówek do klubu we współpracy z Calypso Fitness Club.
  • Darmowe indywidualne porady dietetyków z Akademii Dietetyki Sportowej dla każdego klienta, który zrobi dowolny zakup w salonie Martes Sport (tylko sobota 24.08, godz. 13:00-17:00).
  • Strefa powerade – rower z wirtualną rzeczywistością oraz dwa steppery. Po przejechaniu określonej odległości na rowerze lub zrobieniu wskazanej ilość kroków na stepperze będzie można otrzymać darmowy napój.
  • O godzinie 17:00 rozpocznie się trening z Gosią Gałkowską, ambasadorką marki IQ, Mistrzynią Polski Fit Model 2018, Międzynarodową Certyfikowaną Instruktorką Fitness, trenerką personalną oraz instruktorką ćwiczeń siłowych.

26.08.2019 (poniedziałek) godz. 15:00-19:00 na parterze Galerii Klif 

O godzinie 15:00 oraz 16:30 drużyna kolarska TKK Pacific odbędzie widowiskowe treningi kolarskie. Każda z zawodniczek jest utytułowaną medalistką zdobywającą najwyższe miejsca na podium. Pokazom towarzyszyć będą konkursy dla uczestników. W godz. 15:00-19:00 uczestnicy będą mieli możliwość przejazdu na profesjonalnym rowerze kolarskim.

24-30.08.2019 (sobota–piątek) godz. 11:00-17:00

  • Basen z płytką wodą do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkową. Wstęp wolny. Strefa sportowa na parkingu przed Galerią Klif.
  • Ekspozycja roweru Mai Włoszczowskiej. Salon Martes Sport.
kontakt dla mediów
Marketing Manager, Galeria Klif
Beata Górska

beata.gorska@cushwake.com

tel: 603 692 757

informacje o firmie

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi