Informacje Galeria Klif

Klif otwarty na EKO. Nowa ekologiczna myjnia parowa w Galerii Klif w Gdyni

13.05.2019 12:56 Galeria Klif

Gdyńska Galeria Klif pozytywnie zaskakuje kolejną zmianą. 11 maja br., na pierwszym poziomie parkingu wewnętrznego galerii zaczęła działać bardzo ekologiczna myjnia samochodowa AUTOSPA. W tym samym czasie pięć aut może być poddawanych delikatnym dla karoserii i tapicerki a skutecznym w zwalczaniu brudu, zabiegom bazującym na wykorzystaniu pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. ...

Wystawa już otwarta w Galerii Klif - "Jazda! Motoryzacja w międzywojennej Gdyni"

26.04.2019 14:49 Galeria Klif

Już po raz drugi w Galerii Klif otwarto wystawę, będącą efektem współpracy z Muzeum Miasta Gdyni. Tym razem na 30 wielkoformatowych fotografiach poznajemy motoryzacyjną historię Gdyni. Miejsce wystawy nie jest przypadkowe: w pierwszej w Gdyni galerii, jaką jest Klif, po raz pierwszy przedstawiono pierwsze - niepublikowane wcześniej - zdjęcia z życia miasta. ...

Muzyczny festiwal 3CITY PIANO DAYS ogarnie Trójmiasto. Gdynię reprezentuje Galeria Klif

26.03.2019 19:54 Galeria Klif

Trzy dni muzyki fortepianowej w różnych odsłonach: klasycznej, jazzowej i filmowej, kilkunastu artystów i akcja charytatywna na operację młodego pianisty - to wszystko odbędzie się w gdyńskiej Galerii Klif w dniach 29-31 marca w ramach festiwalu 3City Piano Days.

Kobiece portrety w Galerii Klif. Wystawa „Kobieta, Spojrzenia i pragnienia” Jacka Juriewicza

18.03.2019 12:25 Galeria Klif

W Galerii Klif trwa wystawa malarstwa „Kobieta, Spojrzenia i pragnienia”, której inauguracja miała miejsce z okazji Dnia Kobiet. Tym razem odwiedzający gdyńską galerię mają okazję zapoznać się z twórczością Jacka Juriewicza, który słynie z barwnych i wyrazistych obrazów przedstawiających kobiety. Obrazy można podziwiać do końca marca. 

Konsultacje podatkowe w Galerii Klif. Rozlicz swój PIT ze specjalistą i wygraj auto

13.03.2019 13:54 Galeria Klif

Już w najbliższą sobotę, 16 marca, w Galerii Klif czekać będą konsultanci z gdyńskiego Urzędu Skarbowego, którzy pomogą przygotować deklarację podatkową za 2018 rok. Odpowiedzą na trudne pytania i rozwieją podatkowe wątpliwości. Z konsultacji będzie można skorzystać w godzinach 12.00 – 18.00 na specjalnie przygotowanym stoisku, usytuowanym na parterze galerii - koło fontanny. 

Wiosna w Galerii Klif: nowi najemcy, nowe usługi, większe salony

11.03.2019 11:32 Galeria Klif

Nadchodząca wiosna to w gdyńskim Klifie czas nowych marek, usług i udogodnień – w galerii otwarta zostanie pierwsza w Trójmieście i czwarta w Polsce perfumeria MO61 Perfume Lab, ekologiczna myjnia samochodowa Auto Spa i pierwszy w Gdyni salon komputerowy X-kom. Na przestrzeni roku swoje lokale otworzyło w Klifie 11 nowych najemców. Nowe i przedłużone w ciągu ostatniego roku na kolejne lata umowy, objęły łącznie 9 tys. mkw.

Dzień Kobiet z Klifem już jutro! Wygraj stylizację za 3 tysiące złotych w konkursie Galerii Klif

07.03.2019 22:35 Galeria Klif

Sztuka, konkursy, warsztaty i  porady, a na deser – stylizacje Piotra Sałaty to atrakcje, które Galeria Klif przygotowała z okazji Dnia Kobiet. Aby klientki mogły skorzystać z porad, wziąć udział w konkursach i podziwiać wyjątkową wystawę malarstwa Jacka Juriewicza, klifowy Dzień Kobiet odbędzie się w  sobotę, 9 marca. Tego też dnia artysta będzie tworzył portrety pań, odwiedzających gdyńską galerię.

Galeria Klif inauguruje współpracę z Muzeum Miasta Gdyni i zaprasza na wystawę pięknych historycznych zdjęć miasta

08.02.2019 13:01 Galeria Klif

Gratka dla miłośników Gdyni i jej historii! W Galerii Klif można będzie zobaczyć unikatową wystawę archiwalnych zdjęć miasta i portu, która uświetni obchody 93. urodzin miasta. Niezwykłe zdjęcia pochodzą ze zbiorów Muzeum Miasta Gdyni. ...

Galeria Klif rozpoczyna współpracę z Muzeum Miasta Gdyni

08.02.2019 13:00 Galeria Klif

W Galerii Klif można będzie zobaczyć unikatową wystawę archiwalnych zdjęć miasta i portu, która uświetni obchody 93. urodzin miasta. To początek współpracy Galerii z Muzeum Miasta – ważnej instytucji kultury w Gdyni, która udostępniła niezwykłe zdjęcia ze swoich zbiorów. ...

Galeria Klif: jeszcze więcej sztuki polskich artystów – młodych i rozchwytywanych

04.02.2019 11:27 Galeria Klif

Jeszcze więcej obrazów młodych polskich twórców w Galerii Klif!  Do dotychczas prezentowanych dzieł dodano kolejne, dzięki czemu wystawa zyskała pełnoprawne miano artystycznego wydarzenia. Może w nim uczestniczyć każdy, kto odwiedzi w lutym Galerię Klif. Wśród 23 prac kilka to prawdziwe hity.

Strona 1

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!