Informacje OPPO

OPPO oficjalnym partnerem turniejów tenisowych French Open

15.05.2019 11:00 OPPO

Firma OPPO podpisała dziś trzyletnią umowę partnerską z Francuską Federacją Tenisową, stając się tym samym Partnerem Premium i Oficjalnym Smartfonem słynnych turniejów tenisowych Roland-Garros i Rolex Paris Masters. To kamień milowy dla obu organizacji - OPPO to nie tylko pierwsza chińska firma, ale także pierwszy producent smartfonów, który może pochwalić się tym zaszczytnym tytułem.

OPPO zaprasza na JAFF i z tej okazji prezentuje specjalne ceny swoich designerskich smartfonów. Wielkie święto sztuki, wzornictwa, mody i muzyki już jutro

10.05.2019 15:29 OPPO

Już jutro na warszawskim Placu Konesera, rozpoczyna się prestiżowy festiwal dla wszystkich, którzy uwielbiają łamać schematy i wyróżniać się z tłumu. 11 i 12 maja, Warszawa zmieni się w miejsce tętniące modą, muzyką i przesycone najlepszej jakości wzornictwem w wykonaniu najlepszych polskich i zagranicznych twórców. To wyjątkowe wydarzenie przypomni wszystkim obecnym, że kreatywność tkwi w każdym z nas, od wieku i sposobu życia, wystarczy ją odkryć. JAFF to największe święto muzyki, mody i sztuki w Polsce, dlatego firma OPPO, która właśnie wprowadziła na polski rynek najnowszą serię designerskich smartfonów Reno, jest jego patronem głównym.

OPPO dołącza do programu Android Q Beta i prezentuje możliwości technologii 5G podczas konferencji Google I/O 2019

10.05.2019 13:57 OPPO

OPPO, jako jeden z pierwszych producentów smartfonów, podejmie współpracę z Google w ramach programu Android Q Beta.

Najnowsza seria smartfonów OPPO Reno wkracza na polski rynek

09.05.2019 16:00 OPPO

Firma OPPO, globalny producent innowacyjnych smartfonów, ogłosiła dziś rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży najnowszej serii Reno w Polsce. Na lokalny rynek trafią dwa modele: Reno oraz, chwilę później, Reno 10x Zoom. Oba smartfony wyróżnia oryginalna konstrukcja, eleganckie wykończenie, panoramiczny ekran oraz zaawansowane aparaty fotograficzne. OPPO Reno pojawi się w regularnej sprzedaży już 10. maja w cenie 2199 zł, natomiast model z hybrydowym zoomem trafi na polski rynek w czerwcu.

Piotr Żaczko pokieruje działaniami PR dla OPPO

07.05.2019 12:06 OPPO

OPPO wzmacnia zespół komunikacji i tworzy w swoich strukturach stanowisko PR Managera. Działaniami w tym obszarze pokieruje Piotr Żaczko.

OPPO oficjalnym partnerem turnieju Wimbledon

30.04.2019 10:19 OPPO

Firma OPPO została oficjalnym partnerem klubu All England Lawn Tennis Club (AELTC), a co za tym idzie – najstarszego turnieju tenisowego na świecie, Wimbledon. Po raz pierwszy w historii tych prestiżowych rozgrywek, wśród sponsorów pojawia się producent smartfonów, i po raz pierwszy – firma z Azji.

OPPO wprowadza pierwszy smartfon z dostępem do sieci 5G w Europie

10.04.2019 16:00 OPPO

Firmy OPPO oraz Swisscom, wiodący w Szwajcarii dostawca usług telekomunikacyjnych, właśnie ogłosiły plan wprowadzenia na lokalny rynek pierwszego smartfona 5G. To początek realizacji strategii OPPO, w ramach której producent będzie wspierał rozwój technologii 5G poprzez opracowanie nowatorskich rozwiązań.

10 minut wystarczy, aby naładować baterie – jak to działa?

20.03.2019 13:17 OPPO

10 minut – tyle wystarczy, aby naładować baterie podczas krótkiej drzemki, która pomaga nam zwiększyć koncentrację czy polepszyć nastrój. 10 minut to również nowy standard dla technologii szybkiego ładowania, która pozwala naładować smartfon do 40%. OPPO wyjaśnia, co kryje się za ich autorskim rozwiązaniem.

OPPO podpisuje umowę licencyjną z firmą Ericsson

19.02.2019 17:48 OPPO

OPPO i Ericsson ogłosiły dzisiaj podpisanie wieloletniej globalnej umowy, która obejmuje udzielenie licencji na korzystanie z patentów oraz współpracę przy szeregu projektów biznesowych.

OPPO - światowy lider innowacji na rynku mobile, oficjalnie w Polsce

31.01.2019 20:40 OPPO

OPPO, jeden z największych producentów smartfonów na świecie, który ogłosił dziś rozpoczęcie sprzedaży na polskim rynku. Marka przygotowała zróżnicowaną ofertę, która ma trafić w gusta i oczekiwania szerokiej grupy odbiorców. Do sklepów trafią aż trzy różne linie smartfonów, które wyróżniają się innowacyjnością, specyfikacją techniczną i pięknym wzornictwem. Podczas premiery zapowiedziano także kolejne kroki marki na polskim rynku.

OPPO oficjalnie debiutuje w Polsce - długo oczekiwane smartfony będą dostępne w sprzedaży już 31 stycznia

31.01.2019 20:40 OPPO

Marka OPPO, obecna na ponad 40 rynkach i od przeszło 11 lat tworząca unikalne technologie na rynku mobile, wchodzi dzisiaj na polski rynek ze zróżnicowaną ofertą, która ma trafić w gusta i oczekiwania szerokiej grupy odbiorców. Do sklepów trafią aż trzy różne linie smartfonów OPPO – seria Find, RX i AX, które zaskakują innowacyjnością, specyfikacją techniczną i pięknym wzornictwem.

To będzie miłość od pierwszego wejrzenia! Nowa marka smartfonów wchodzi do Polski

31.01.2019 20:30 OPPO

Funkcjonalny i niezawodny smartfon to „must have” współczesnej kobiety. Idealny sprzęt ma zachwycać wyglądem, szybko się ładować i robić piękne zdjęcia. Gdzie taki znaleźć? OPPO to dynamicznie rozwijająca się marka, która właśnie weszła do Polski ze smartfonami, w których się zakochasz! Mają wszystko, czego potrzebujesz.

Serwis OPPO w pełnej gotowości - marka stawia na wysoką jakość obsługi klienta

21.01.2019 14:55 OPPO

Marka OPPO kompleksowo przygotowuje się do wejścia na polski rynek. Poza szeroką dostępnością produktów, zadbano także o profesjonalną opiekę posprzedażową, którą zapewni serwis S.B.E. Polska. Serwis ruszy wraz ze sprzedażą smartfonów OPPO w Polsce.

OPPO, światowy lider rynku smartfonów, wkrótce oficjalnie w Polsce

08.01.2019 15:50 OPPO

Początek 2019 roku zapisze się jako znaczący okres w branży mobile – marka OPPO, jeden z największych światowych producentów smartfonów, już 31 stycznia wkracza oficjalnie na polski rynek, dołączając tym samym do Turcji i Wielkiej Brytanii, gdzie premiera marki odbędzie się również w tym miesiącu.

OPPO pozyskuje nowych dystrybutorów w Polsce

21.12.2018 11:21 OPPO

Polski oddział marki OPPO podpisał umowy dystrybucyjne z firmami NTT S.A., ABC Data S.A. oraz TelForceOne S.A. Powyżsi partnerzy zapewnią szeroką dostępność produktów OPPO w Polsce razem z głównym dystrybutorem marki, którym w listopadzie zostało AB. S.A.

Strona 1

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!