praca ekonomia/biznes/finanse

ING z tytułem Poland's Best Employers 2024

25.04.2024 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w kategorii Banki i usługi finansowe i znajduje się w TOP 10 wszystkich ujętych firm w rankingu Poland’s Best Employers 2024. Zestawienie opracowane przez Forbes Polska i Statista to lista 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy.

ING Bank Śląski wspiera i inspiruje do działania osoby pracujące, w oparciu o cztery priorytety: Zdrowie, Aktywność, Energia i Finanse. Obszary te obejmują różne aspekty funkcjonowania organizacji i jej zespołów. Składają się na nie m.in. działania profilaktyczne, utrzymywanie zdrowej równowagi między życiem prywatnym i zawodowym czy też aktywne uprawianie sportu. Na różne sposoby bank zachęca wszystkie osoby także do świadomego rozwoju, zarządzania domowym budżetem i dbania o finansową przyszłość.

W ING wierzymy, że siła tkwi w stałym doskonaleniu praktyk HR, dbałości o talenty, wspieraniu inicjatyw pracowników i budowaniu włączającej kultury organizacyjnej. Być może bardziej niż jakakolwiek inna firma, dajemy przestrzeń i autonomię do tworzenia najlepszych rozwiązań dla klientów, interesariuszy i całego ING. Dbamy o wszystkie osoby pracujące w ING, myśląc o ich dobrostanie i komforcie pracy, a także budując organizację opartą na szacunku. Podejmujemy wspólnie działania na rzecz różnych społeczności i tworzymy sieci pracownicze, takie jak „Różnorodni”, „Rainbow Lions” czy „Kobiety ING”. Wspieramy się i aktywnie promujemy zachowania i postawy z zakresu ESG, włączając w te działania osoby pracujące i klientów. W ING kultura, system wartości oraz innowacyjność tworzą środowisko, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie i wszyscy mają równe szanse na sukces, co po raz kolejny rok z rzędu zostało docenione I miejscem w rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców w naszej branży - podkreśla Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektorka HR w ING Banku Śląskim.

Więcej informacji na temat sposobu pracy, kultury organizacyjnej w ING Banku Śląskim znajdują się na stronie: www.ing.pl/kariera oraz codziennie na profilu firmy na LinkedIn.

Lista 300 Najlepszych Polskich Pracodawców sporządzona została na podstawie kwestionariusza, dostępnego za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz na stronie forbes.pl. Ankietę wypełniło łącznie ponad 20 tysięcy pracowników. Badanie trwało od października do listopada 2023 roku, a jego podstawą była sporządzona przez zespół Statisty lista ok. 2000 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.

Więcej informacji: https://www.forbes.pl/najlepsi-pracodawcy/2024

kontakt dla mediów
Magdalena Klejment
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A
Magdalena Klejment

magdalena.klejment@ing.pl

tel: +48 885-410-948

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Magdalena Klejment
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A
Magdalena Klejment

magdalena.klejment@ing.pl

tel: +48 885-410-948

informacje o firmie