handel transport

Mały pasażer na pokładzie. Odbierz naklejkę na szybę w Rossmannie

Gdziekolwiek jedziesz, chcemy, aby Czyściochy towarzyszyły Twojemu dziecku. Odbierz naklejkę na samochód z bohaterami Czyściochowa w swojej ulubionej drogerii i wyrusz bezpiecznie w kolejną trasę. Daj znać innym kierowcom, że podróżuje z Tobą mały pasażer.

 

Od 3 kwietnia klienci Rossmanna mogą odebrać naklejkę na szybę samochodu. Upominek z bohaterami Czyściochowa ma za zadanie poinformować pozostałych uczestników ruchu drogowego, że w pojeździe znajduje się dziecko. Jak zdobyć naklejki z Kotką Pupilką i Psem Łapsonem?

Upominek otrzymają klienci robiący zakupy w drogeriach stacjonarnych, którzy skorzystają z tradycyjnej kas z obsługą oraz kupią przynajmniej jeden z produktów dla dzieci objętych akcją. Ich lista jest na stronie: www.rossmann.pl. Niezbędne jest również zeskanowanie aplikacji Rossmann PL. Akcja kończy się 20 maja lub wraz z wyczerpaniem zapasów. Kupując produkty dla swoich pociech przy kasach tradycyjnych, nie zapomnij odebrać upominku z Czyściochami.

Naklejkę najlepiej przykleić na czystą szybę samochodu, zgodnie z dołączoną instrukcją. Współuczestnicy ruchu drogowego, widząc naklejkę na szybie auta, powinni – ze względu na małego pasażera - zachować szczególną ostrożność. Kierowca podróżujący z dziećmi, może przemieszczać się mniej dynamicznie i być bardziej zachowawczy. Naklejka wzywa zatem pozostałych uczestników ruchu do wyrozumiałości.

Pupilka i Pies Łapson każdego dnia pokazują dzieciom, że nauka higieny może być okazją do dobrej zabawy, a dzięki naklejce na szybę samochodu najmłodsi mogą podróżować ze swoimi ulubionymi bohaterami. Przygody przyjaciół czekają na kanale Czyściochowo na YouTube i Spotify, między innymi w słuchowisku dla dzieci, które umili każdy wyjazd na czterech kółkach.

 

Wirginia Wywiał

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie