wydarzenia handel

Blix Awards: Cztery nagrody dla Rossmanna

Za nami uroczysta gala programu branży detalistów „BLIX Awards Wybór Konsumentów”. Podczas spotkania zorganizowanego przez Grupę Blix, właściciela popularnych aplikacji do robienia zakupów, rozdano nagrody w pięciu kategoriach. Aż cztery z nich zdobył Rossmann, który otrzymał statuetki: „Prospołeczna Firma Roku”, „Promocja Roku”, „Innowacyjna Firma Roku” i „Zdrowa Żywność – Oferta Roku”.

W środę 11 października w Warszawie odbyła się 4. edycja gali „BLIX Awards Wybór Konsumentów”. W pięciu kategoriach przyznano 28 nagród i 28 wyróżnień. Tytuł „Prospołecznej Firmy Roku” otrzymał Rossmann za działania CSR oraz wspieranie lokalnych inicjatyw. „Promocja Roku” to wyróżnienie za najlepsze akcje promocyjne, często wykorzystywane rabaty przez klientów, a także promocje, w których stosunek niższej ceny do jakości produktu jest bardzo korzystny. Ankietowani wyróżnili również Rossmanna jako „Innowacyjną Firmę Roku” – za szybsze, lepsze i tańsze zakupy (kasy samoobsługowe, aplikacja Rossmann PL), a także docenili zdrową żywność na półkach w drogeriach, za co firma otrzymała statuetkę „Zdrowa Żywność – Oferta Roku”.

Organizatorem gali i badania była Grupa Blix, która posiada 3 popularne aplikacje zakupowe (każda ma ponad 1 milion pobrań).

Jakub Jankowski

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie