ekonomia/biznes/finanse

5% wartości transakcji zrealizowanych kartą do konta Visa Business wraca na rachunek firmy

02.10.2023 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

W ING ruszyła promocja „Zyskaj z kartą Visa” skierowana do nowych klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nawet 600 zł zwrotu za wydatki zrealizowane firmową kartą do konta Visa Business w ING wraca na rachunek przedsiębiorcy.

ING nieustannie ułatwia start młodym przedsiębiorcom i wspiera ich rozwiązaniami, dzięki którym rozwijają się bez zbędnych kosztów na starcie. Klienci firmowi mogą w ING: założyć firmę z księgowym za 0 zł, skorzystać z bezpłatnego konta przez 2 lata (a później pod warunkiem aktywności), z leasingu na samochód już od pierwszego dnia prowadzenia firmy czy też terminala za 0 zł przez 14 miesięcy (w modelu „płacisz, gdy używasz”). Dodatkowo bank przygotował promocję, w ramach której 5% wydatków zrealizowanych kartą Visa wraca na rachunek firmy.

Promocja „Zyskaj z kartą Visa” skierowana jest do nowych klientów - zarówno startujących, jak i prowadzących już działalność przedsiębiorców – którzy założą w ING swoje pierwsze konto firmowe i zamówią do niego kartę debetową Visa Business. W okresie promocji klienci otrzymają 5% zwrotu za płatności wykonane tą kartą w terminalach i w internecie. Dzięki tej ofercie nawet 600 zł może wrócić do firmy (maksymalnie 200 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu zgłoszenia do promocji). Do promocji można przystąpić do końca roku.

Aby skorzystać z oferty należy:

  1. Zamówić kartę do konta Visa Business w trakcie otwierania konta firmowego w PLN lub po jego otwarciu w bankowości Moje ING;
  2. Zapisać się do promocji w trakcie zakładania konta lub przez formularz zgłoszenia dostępny w bankowości internetowej do 31 grudnia 2023;
  3. Aktywować kartę i płacić nią w terminalach i w internecie przez 3 kolejne miesiące.

Regulamin promocji

Więcej o założeniu firmy z kontem ING można znaleźć tutaj

kontakt dla mediów
Magdalena Klejment
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A
Magdalena Klejment

magdalena.klejment@ing.pl

tel: +48 885-410-948

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Magdalena Klejment
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A
Magdalena Klejment

magdalena.klejment@ing.pl

tel: +48 885-410-948

informacje o firmie