nowe produkty/usługi ekonomia/biznes/finanse

Spotkania wideo ze specjalistą hipotecznym już w Moim ING

29.05.2023 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski rozszerzył sposoby umawiania się na spotkania wideo ze specjalistami hipotecznymi. Od teraz klienci mogą to zrobić bezpośrednio w aplikacji Moje ING lub za pośrednictwem strony www.

Już od kilku tygodni klienci, zainteresowani nowym kredytem hipotecznym w ING, mają możliwość spotkania z ekspertem poprzez wideo. Do tej pory umówienie takiego spotkania było możliwe przez specjalistę w miejscu spotkań. Od teraz, klienci mogą zrobić to samodzielnie w Moim ING lub poprzez formularz kontaktowy na www.ing.pl

Dzięki nowej formie kontaktu z nami, jaką są spotkania wideo, chcemy dać klientom jeszcze szerszy dostęp do specjalistów hipotecznych naszego Banku. Wiemy, jak ważna jest dla klienta z jednej strony możliwość załatwienia sprawy zdalnie, a z drugiej kontakt z żywą osobą, która zapewnia wsparcie i ekspercką wiedzę. Spotkania wideo wydają się idealnie odpowiadać na obie te potrzeby – powiedział Sylwester Gorzeń, Centre of Expertise Lead, odpowiadający za kanały sprzedaży kredytów hipotecznych ING Banku Śląskiego.

Klient umawiając się na takie spotkanie ma możliwość wyboru placówki, z pracownikiem której chce porozmawiać. W kolejnym kroku zaznacza dogodny dla siebie termin, wpisuje dane kontaktowe i to wszystko. Połączenie jest w pełni bezpieczne i łatwe – nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania ani logowania do bankowości.

Podczas umawiana się na spotkanie wideo warto od razu zwrócić uwagę na lokalizację placówki – wszystkie formalności można załatwić zdalnie, natomiast podpisanie umowy odbywa się w miejscu spotkań. Sama rozmowa nie rożni się od tej przeprowadzonej w tradycyjny sposób. Można nie tylko posłuchać ale także zobaczyć (dzięki możliwości współdzielenia ekranu) przygotowaną ofertę i inne materiały oraz złożyć wniosek kredytowy - dodaje Łukasz Parzyk, Expert Lead odpowiedzialny za wdrożenie narzędzia w sieci sprzedaży ING Banku Śląskiego.

Ze spotkań wideo mogą korzystać zarówno obecni jak i nowi klienci.

Więcej o ofercie hipotecznej tu: Wróć na ing.pl - Kredyt hipoteczny | ING Bank Śląski

Więcej o wideo spotkaniach: Wideo rozmowa ze specjalistą (ing.pl)

kontakt dla mediów
Joanna Majer - Skorupa
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Bank Śląski S.A.
Joanna Majer - Skorupa

joanna.majer-skorupa@ing.pl

tel: +48 32 357-8184

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Joanna Majer - Skorupa
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Bank Śląski S.A.
Joanna Majer - Skorupa

joanna.majer-skorupa@ing.pl

tel: +48 32 357-8184

informacje o firmie