ekonomia/biznes/finanse

ING z tytułem Poland's Best Employers 2023

25.05.2023 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w kategorii „Banki i usługi finansowe” w rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców przygotowanym przez Forbes Polska i firmę Statista. To wyróżnienie trafiło do ING już po raz trzeci z rzędu. Zestawienie prezentuje firmy, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy.

Wiemy, że pracownicy stanowią o sile i wartości firmy, dlatego podejmujemy wiele działań, by ich satysfakcja była na wysokim poziomie i dobrze się tu czuli. To wyróżnienie potwierdza, że tak właśnie jest. Otrzymanie tytułu najlepszego pracodawcy w kategorii banki i usługi finansowe daje nam powody do dumy i zadowolenia. Wierzymy, że dobre miejsce pracy to takie, w którym czujemy się komfortowo, możemy być sobą i po prostu robić swoje – podkreśla Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski dba o well-being pracowników zgodnie z czterema priorytetami: Zdrowie, Aktywność, Energia i Finanse. Działania z tego obszaru obejmują różne aspekty funkcjonowania pracownika w organizacji, a także samej organizacji. Składają się na nie m.in. działania profilaktyczne, utrzymywanie zdrowej równowagi między życiem prywatnym i zawodowym, czy też aktywne uprawianie sportu. Na różne sposoby bank zachęca pracowników także do świadomego zarządzania domowym budżetem i dbania o finansową przyszłość.

Informacje na temat sposobu pracy, kultury organizacyjnej w ING Banku Śląskim znajdują się na stronie: www.ing.pl/kariera

Lista 300 Najlepszych Polskich Pracodawców sporządzona została na podstawie kwestionariusza, dostępnego za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz na stronie forbes.pl. Badanie trwało od października do listopada 2022 roku, a jego podstawą była sporządzona przez zespół Statisty lista ok. 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.

kontakt dla mediów
Magdalena Ostrowska
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A.
Magdalena Ostrowska

magdalena.ostrowska1@ing.pl

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Magdalena Ostrowska
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A.
Magdalena Ostrowska

magdalena.ostrowska1@ing.pl

informacje o firmie