handel towary konsumpcyjne

Dwie marki Rossmanna wyróżnione w konkursie Love Cosmetics Awards

Dezodoranty w kremie z Manufaktury Piękna oraz sera z kwasami Me+ zostały wyróżnione w prestiżowym konkursie Love Cosmetics Awards, organizowanym przez redakcję Wirtualnych Kosmetyków. Jury przyznało, że produkty prezentują ponadprzeciętną jakość i wnoszą korzyści pożądane z perspektywy współczesnego konsumenta.

„Stworzone z miłością, zapakowane z czułością i podane z radością” - tak mówią o produktach Manufaktury Piękna ich twórcy. Rzeczywiście – producenci tych kosmetyków na swojej pracy znają się jak nikt inny. Dezodoranty w kremie: Lato w Prowansji i O mój Rozmarynie!, które wzbudziły szczególne zainteresowanie jury konkursu są wytwarzane przez znaną fanom ekokosmetyków firmę 4Szpaki. Naszą podstawową wartością jest nieuznawanie kompromisów w kwestii jakości czy sposobu pakowania wytwarzanych kosmetyków. To są produkty robione typowo „na zamówienie”, bez linii produkcyjnej, z naturalnych składników. – mówi Grzegorz Sienkiewicz, dyrektor zarządzający w 4Szpaki.

Sera do twarzy Me+ to produkty, które wpisują się w trend produktów z gabinetów kosmetycznych dostępnych dla każdego (również z racji ceny). Zachęcają do tworzenia spersonalizowanych kuracji dla potrzeb danej skóry. Ich hasłem reklamowym mogłoby być „krótki skład sprecyzowane działanie”. Wśród wyróżnionych produktów Me+ znalazły się serum z kwasem poliglutaminowym 1% (silny nawilżacz i ujędrniacz, hit na miarę kwasu hialuronowego), serum z kwasem traneksamowym 2,5% (rozjaśniającym przebarwienia) oraz serum do twarzy z niacynamidem 10% i cynkiem 1,5% (świetne połączenie, które działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie).

Zarówno Manufaktura Piękna, jak i Me+ to marki własne Rossmanna. Są one dostępne zarówno w stacjonarnych drogeriach jak również na www.rossmann.pl.

Pozostałym laureatom konkursu Love Cosmetics Awards składamy serdeczne gratulacje.

Zofia Kociołek-Sztec

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii handel

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie