media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Znamy zwycięzców Instytucji Roku 2020

02.04.2020 | Instytucja Roku

Szanowni Państwo,

Przed nami wszystkimi bardzo trudny okres, który wymaga nowego, innego funkcjonowania niż dotychczas. Zmiany, które niesie pandemia koronawirusa musimy zaakceptować, wdrażając najlepsze rozwiązania w codziennym, bezpiecznym funkcjonowaniu. Obecna sytuacja jest nadzwyczajna, a Państwa przygotowanie i ogromna odpowiedzialność pokazują, że obsługa i dostępność dla Klienta stanowią najwyższy priorytet. Wiele procesów, które były dotychczas niewykorzystywane lub mało popularne (szczególnie tych zdalnych), otrzymało najwyższy priorytet, a to wszystko po to, aby zapewnić zdrową i bezpieczną obsługę wszystkim Klientom a Państwu warunki pracy.

Ta nadzwyczajna sytuacja nie pozwoliła nam spotkać się osobiście 10 marca podczas uroczystej gali i wspólnie z Państwem podsumować i świętować sukcesy roku ubiegłego, jednak wierzę, że spotkamy się w przyszłym roku i uczcimy wszystko podwójnie.

Zgodnie z zapowiedzią na łamach strony instytucjaroku.pl prezentujemy zwycięzców oraz przybliżamy wszystkim ogrom pracy, jaką włożyły banki i towarzystwa ubezpieczeniowe  w usprawnienia związane z obsługą Klientów.    

Instytucja Roku to ranking inny niż wszystkie. Jego głównym celem jest podnoszenie jakości obsługi a zarazem sprostanie stale rosnącym i zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Dlatego właśnie w tym rankingu o wygranej nie decyduje miejsce a wynik, jaki w każdej z kategorii uzyskały oceniane instytucje, co nie ogranicza liczby nagrodzonych. To jedyny taki projekt na rynku, który wyróżnia kompleksowe i szczegółowe podejścia do jakości obsługi klienta.

Rok 2019 to wiele niespodzianek i nowości związanych z wyłonieniem najlepszych. Łącznie oceniono banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w 7 kategoriach. Po raz pierwszy w tym roku i na rynku wyłoniliśmy Najlepszy Bank i Najlepszego Ubezpieczyciela oraz nagrodziliśmy spośród 750 zgłoszonych aż 210 placówek bankowych, przyznając im tytuł Najlepszej Placówki Bankowej w Polsce. W ramach trzech kategorii specjalnych wyróżniono działania na rzecz Społecznego Wymiaru Biznesu, wybrano Najlepsze Biura Prasowe oraz przyznano tytuł Osobowości Roku.

Nad wyłonieniem zwycięzców w kategoriach specjalnych pracowała Kapituła, z którą miałem zaszczyt współpracować i której bardzo serdecznie dziękuję. Podziękowania te kieruję do Przewodniczącego Kapituły Pana prof. dr. hab. Krzysztofa Waliszewskiego, Pana prof. dr. hab. Wiesława Ciechomskiego i Pani dr Anny Warchlewskiej.

Bardzo serdecznie dziękuję Związkowi Banków Polskich za dotychczasową współpracę, a w szczególności Panu Prezesowi Krzysztofowi Pietraszkiewiczowi za wiele inspiracji, dzielenie się wiedzą i  ogromnym doświadczeniem.

Od 2 lat współpracujemy z Visa Polska, która jest naszym partnerem strategicznym. Jestem przekonany, że ta współpraca przełoży się na jakość obsługi klienta nie tylko przy obsłudze kart płatniczych i płatności mobilnych, ale w każdym z obszarów badania jakości Instytucji Roku. Bardzo dziękuję Visa Polska za partnerstwo strategiczne, a moje podziękowanie przekazuję dyrektorowi Visa w Polsce, Panu Adrianowi Kurowskiemu.

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę i jednocześnie otwieram 6. edycję Instytucji Roku. Zapraszam do lektury.

 

Z wyrazami szacunku,

dr Sebastian Łukaszewski

Prezes Zarządu

kontakt dla mediów
Dyrektor Zarządzający, mojebankowanie.pl
Marcin Łukaszewski

marcin.lukaszewski@mojebankowanie.pl

tel: +48 604 242 592

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Dyrektor Zarządzający, mojebankowanie.pl
Marcin Łukaszewski

marcin.lukaszewski@mojebankowanie.pl

tel: +48 604 242 592

informacje o firmie