handel praca ekonomia/biznes/finanse

Auchan Retail Polska wypłaci wyjątkową premię w wysokości 500 złotych

Auchan Retail Polska wypłaci nadzwyczajną premię w wysokości 500 złotych dla  pracowników sklepów oraz e-commerce, aby podziękować im za ich wyjątkowe zaangażowanie i mobilizację w obecnym kryzysie. Nasi współpracownicy są dla nas bohaterami ….dyskretnymi i pozostającymi w cieniu prawdziwymi bohaterami!

Od początku epidemii koronawirusa ekipy sklepów oraz e-commerce Auchan zapewniają ciągłość zaopatrzenia dla polskich klientów. Ich wyjątkowe zaangażowanie pozwoliło otwierać dzień po dniu wszystkie sklepy Auchan oraz zapewnić  usługi z dostawą do domu przez Auchan Direct.

Dzisiaj zarząd Auchan Retail Polska postanowił również finansowo podziękować pracownikom sklepów oraz e-commerce za tę wyjątkową mobilizację, otrzymają oni wyjątkową premię w wysokości 500 złotych w najbliższych tygodniach. 

„Chciałbym gorąco i szczerze podziękować wszystkim naszym współpracownikom sklepów oraz e-commerce, którzy doskonale wypełnili swoją misję zapewnienia codziennie dostępności produktów spożywczych dla naszych klientów. Przeżywamy bezprecedensowy kryzys, a zaangażowanie naszych pracowników jest wyjątkowe! Premia w wysokości 500 złotych, to sposób wyrażenia uznania za jakość zaangażowania i mobilizacji w służbie polskim klientom i mieszkańcom. Będziemy nadal zaopatrywać nasze sklepy, ale naszym priorytetem jest oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia naszych zespołów i naszych klientów. Wdrożyliśmy już odpowiednie środki ochronne we wszystkich naszych sklepach: wprowadziliśmy zasady odpowiedzialnych zachowań i przestrzegania odległości minimum 1,5 metra między ludźmi, zamontowaliśmy specjalne ochronne płyty z pleksi na kasach, zaopatrzyliśmy pracowników, którzy pozostają w bezpośrednim kontakcie z klientem w osłony na twarz oraz  żele dezynfekujące i rękawiczki jednorazowe tak dla pracowników, jak i klientów..… ”- oświadczył Gérard Gallet dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

kontakt dla mediów
Dorota Patejko
rzecznik prasowy, Auchan Polska Sp. z o.o.
Dorota Patejko

d.patejko@auchan.pl

informacje o firmie

Auchan Retail Polska to wieloformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

załączniki

więcej z kategorii handel