handel

Gdyńska Galeria Klif pełna atrakcji dla dzieci

25.07.2019 | Galeria Klif

Trwa cykl „Klifianki. Czytanki w Klifie”. W najbliższą sobotę aktorzy przeczytają dzieciom tekst książeczki wydanej przez Muzeum Miasta Gdyni pt. „Gdyńskie wędrówki Kota Antoniego”. W kolejne weekendy najmłodszym towarzyszyć będą książeczki o przygodach małej Basi.

Tego lata pogoda nad Bałtykiem nie rozpieszcza. Galeria Klif i Teatr Miejski w Gdyni mają ciekawą propozycję: zapraszają dzieci i rodziców w soboty o godz. 12:00 na specjalne spotkania „Klifianki. Czytanki w Klifie”.

Historyczne wędrówki po Gdyni

W najbliższą sobotę, 27 lipca br., o godz. 12:00, przy fontannie, blisko wystawy Project Art aktorzy będą czytać dzieciom książeczkę „Gdyńskie wędrówki Kota Antoniego” autorstwa Doroty Abramowicz. Czytaniu książeczki towarzyszyć będą warsztaty tematyczne, które poprowadzi Patrycja Wójcik z działu edukacji MMG.

Kot Antoni, jak – podobno - każdy kot, ma dziewięć żyć. To wystarczająco dużo, aby obserwować, jak rodziło się miasto i poznać najwybitniejsze postacie Gdyni. To akurat tyle, aby widzieć jak nadmorska wieś zamieniała się w miasto portowe. Usłyszeć będzie można m.in. o Antonim Abrahamie, inż. Tadeuszu Wendzie, Eugeniuszu Kwiatkowskim, ks. Hilarym Jastaku.

- Bardzo chętnie oferujemy dzieciom i rodzicom możliwość spędzenia czasu w konstruktywny i pobudzający wyobraźnię sposób. Trwa cykliczna akcja, w której aktorzy czytają dzieciom. W minionym tygodniu odbywały się u nas warsztaty w kooperacji z festiwalem Globaltica – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. – Niezmiennie atrakcyjna pozostaje „Kraina Treflików. Dodatkowo, w sobotę 27 lipca br., ale o godz. 17:00, zapraszamy na spotkanie z autorami książki „Toros bravos sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa”. Lila Poszumska i Arek Wójcik poradzą, jak planować i organizować dalekie wyprawy i jak podróżować z kilkumiesięcznym czy kilkuletnim dzieckiem.

„Kraina Treflików” – inspirująca strefa dla dzieci

„Kraina Treflików”, kreatywne miejsce zabaw dla dzieci, mieści się przy salonie mody dziecięcej „Kraina Szczęścia”. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa animator. Dodatkowo można zapisać pociechy na warsztaty odbywające się w wyznaczonych godzinach. Na kreatywne zajęcia plastyczne, gry i zabawy, warsztaty muzyczne oraz zajęcia tematyczne obowiązują zapisy. 

„Klifianki. Czytanki w Klifie”

Akcja „Klifianki. Czytanki w Klifie” obejmie jeszcze trzy kolejne soboty. Propozycja adresowana jest również do rodziców. Podczas półtoragodzinnego spotkania dziećmi będą się zajmować: dwoje aktorów, jedna lub dwie animatorki, a nad całością będzie czuwać koordynator.

27 lipca br. godz. 12:00 „Gdyńskie wędrówki Kota Antoniego” D. Abramowicz - czytają aktorzy: Agata Moszumańska, Paweł Klowan (spotkanie specjalne, współorganizowane z Muzeum Miasta Gdyni)

3 sierpnia br. godz. 12:00 „Basia i słodycze” Z. Stanecka, M. Oklejak - czytają aktorzy: Weronika Nawieśniak, Maciej Wizner

10 sierpnia br. godz. 12:00 „Basia i taniec” Z. Stanecka, M. Oklejak - czytają aktorzy: Monika Babicka i Szymon Sędrowski

Wstęp na „Klifianki. Czytanki w Klifie” jest nieodpłatny.

kontakt dla mediów
Marketing Manager, Galeria Klif
Beata Górska

beata.gorska@cushwake.com

tel: 603 692 757

informacje o firmie

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

załączniki

więcej z kategorii handel