handel transport ekonomia/biznes/finanse

Oferta specjalna na pojazdy MAN w ING Lease

ING Lease we współpracy z  firmą MAN Truck&Bus przygotował ofertę specjalną na używane ciągniki siodłowe marki MAN z całkowitym kosztem finansowania już od 100%. Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2019 roku.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, zainteresowani używanymi ciągnikami siodłowymi marki MAN, mogą skorzystać z oferty leasingu z całkowitym kosztem finansowania już od 100%. Propozycja dotyczy ciągników siodłowych z roczników od 2014 do 2017, dostępnych od ręki, sprzedawanych pojedynczo lub pakietach. Dla klientów korzystających z ubezpieczenia pakietowego oferowanego przez ING Lease przygotowano atrakcyjne rabaty na ubezpieczenie.

Program ING Truck jest dostępny dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, w tym rozpoczynających działalność gospodarczą. Umożliwia sfinansowanie samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep oraz naczep. Program opiera się na uproszczonych procedurach – minimum formalności, brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych. Dodatkowo, każdy klient może skorzystać z bogatej oferty ubezpieczeniowej i wybrać optymalny wariant ochrony, w tym również ubezpieczenie GAP.

Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease (Polska).

 

Regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

           

kontakt dla mediów
Ewa Szerszeń
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
Ewa Szerszeń

ewa.szerszen@ingbank.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii handel