ekonomia/biznes/finanse

Agnieszka Callen powołana do zarządu Generali Polska

09.07.2024 | Grupa Generali

9 lipca Rady Nadzorcze Generali Życie TU i Generali TU potwierdziły powołanie Agnieszki Callen do Zarządów tych spółek. Przejmie ona odpowiedzialność za produkty życiowe i zdrowotne.

Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu Generali Polska, powiedział: "Cieszę się, że Agnieszka Callen dołącza do naszego ścisłego kierownictwa. Jestem przekonany, że dzięki jej doświadczeniu i wiedzy wzmocnimy naszą pozycję w sektorze życiowym. Życzę jej wszystkiego najlepszego w nowej roli".

Agnieszka Callen jest związana z Grupą Generali od sierpnia 2014 roku. Karierę w Generali rozpoczęła jako Dyrektor Departamentu Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie. W styczniu 2018 r. przejęła również odpowiedzialność za grupowe ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia osobowe w spółce majątkowej Generali. Ostatnio pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego odpowiedzialnego za ubezpieczenia na życie i zdrowotne.

Agnieszka jest związana z branżą ubezpieczeniową od 20 lat. Karierę zawodową rozpoczęła w 2003 roku w Signal Iduna jako specjalista w Departamencie Aktuarialnym. W latach 2004-2013 zarządzała ubezpieczeniami na życie w HDI Gerling (obecnie część Warty). W latach 2013-2014 kierowała Zespołem Rozwoju Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie w Allianz. Jest absolwentką Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Matematyka.

kontakt dla mediów
Justyna Szafraniec
Rzecznik prasowy, Grupa Generali
Justyna Szafraniec

justyna.szafraniec@generali.com

tel: +48 797 604 442

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Justyna Szafraniec
Rzecznik prasowy, Grupa Generali
Justyna Szafraniec

justyna.szafraniec@generali.com

tel: +48 797 604 442

informacje o firmie