wydarzenia sport

Konkurs olimpijski dla klientów indywidualnych Enei

10.06.2024 | Enea

Enea zaprasza do udziału w konkursie olimpijskim pod hasłem #DodajemyEnergii. Konkurs przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy od 7 czerwca do 11 sierpnia 2024 roku zdecydują się na zawarcie umowy zakupu energii elektrycznej w ramach ofert ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT. Umowa musi być zawarta poprzez eBOK lub eFormularze. Do wygrania jest 10 smartwatchów GT 2e.

Do olimpijskiego konkursu Enei #DodajemyEnergii mogą przystąpić klienci indywidualni, którzy w okresie od 7 czerwca do 11 sierpnia zdecydują się i podpiszą umowę na zakup energii elektrycznej w ramach ofert ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT poprzez jeden z dwóch zdalnych kanałów kontaktu: eBOK lub eFormularze. By wziąć udział w konkursie, należy ułożyć hasło dopingujące polską reprezentację podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu i zarejestrować swoje zgłoszenie, wypełniając formularz znajdujący się na stronie enea.pl/konkurs. Te dwa kroki wystarczą, by zagrać o nagrody, którymi są smartwatche HUAWEI Watch GT 2e. Nagrodzonych zostanie 10 osób.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 12 września na stronie enea.pl/konkurs. Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej w ciągu pięciu dni od dnia ogłoszenia wyników.

Szczegóły dotyczące cen energii, dodatkowej miesięcznej opłaty handlowej oraz warunków korzystania z oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT, z którymi klient powinien się zapoznać przed zawarciem umowy, dostępne są na stronie www.enea.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie enea.pl/konkurs.

kontakt dla mediów
Luiza Trocka
Biuro Prasowe Grupy Enea
Luiza Trocka

luiza.trocka@enea.pl

tel: +48 61 884 54 37

tel: +48 667 540 285

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Luiza Trocka
Biuro Prasowe Grupy Enea
Luiza Trocka

luiza.trocka@enea.pl

tel: +48 61 884 54 37

tel: +48 667 540 285

informacje o firmie