technologie

SAIO z tytułem Star Performer

17.10.2023 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Kompleksowa platforma do robotyzacji procesów biznesowych od ING po raz drugi z rzędu została wyróżniona w raporcie Everest Group „RPA Products Peak Matrix® Assessment 2023”.

Everest Group Robotic Process Automation PEAK Matrix® Assessment to coroczna ocena, dostarczająca analizy i opinie na temat oferty wiodących dostawców technologii Robotics Process Automation (RPA). W tegorocznej edycji raportu, SAIO – platforma robotyzacji procesów biznesowych od ING, znalazła się na liście 25 wiodących dostawców technologii RPA ocenianych w ramach badania PEAK Matrix.

 Znalezienie się SAIO ponownie wśród liderów rynku RPA ogromnie nas cieszy, szczególnie, iż tym razem zostaliśmy dodatkowo docenieni za dynamikę wzrostu i wyróżnieni w raporcie jako Star Performer. Decyzja Grupy Everest o umieszczeniu w rankingu jest poprzedzona wnikliwą analizą oferty każdego z dostawców. Jest to wielkie uznanie dla dotychczasowej pracy i obranego kierunku rozwoju SAIO, jak i zaangażowania całego naszego zespołu – powiedział Przemysław Lewicki, Prezes Zarządu SAIO S.A.

Everest Group jest firmą badawczą w obszarze usług IT, biznesowych i inżynieryjnych. Oceny PEAK Matrix® Everest Group dostarczają analiz i opinii potrzebnych firmom do podejmowania decyzji o wyborze globalnych dostawców usług i technologii oraz produktów i rozwiązań w różnych segmentach rynku, w tym Robotic Process Automation (RPA).

SAIO łączy własne doświadczenie w zakresie Robotic Process Automation (RPA) z technologią sztucznej inteligencji (AI), aby dostarczać firmom kompleksowych usług z zakresu automatyzacji procesów biznesowych m.in. w takich obszarach jak HR, księgowość, zakupy i sprzedaż, operacje, obsługa klienta, procedury Know Your Customer (KYC), IT i wielu innych. Efektem wdrożenia SAIO są lepsze wyniki biznesowe, ograniczenie kosztów, zmniejszenie ryzyka ludzkich błędów, odporność na skoki wolumenów i zadowolenie pracowników.


Więcej o SAIO

Więcej o raporcie The Robotic Process Automation (RPA) – Technology Provider Landscape with PEAK Matrix® Assessment 2023 

kontakt dla mediów
Magdalena Klejment
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A
Magdalena Klejment

magdalena.klejment@ing.pl

tel: +48 885-410-948

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Magdalena Klejment
Starszy Menedżer ds. Komunikacji, ING Bank Śląski S.A
Magdalena Klejment

magdalena.klejment@ing.pl

tel: +48 885-410-948

informacje o firmie