ekonomia/biznes/finanse

Volkswagen Bank z nowymi benefitami dla klientów firmowych

 

Volkswagen Bank we współpracy z Planet Pay przygotował nowy benefit dla klientów firmowych – akceptację płatności w terminalach oraz on-line na promocyjnych warunkach.

Volkswagen Bank (dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services) oraz firma ITCARD nawiązali współpracę, w ramach której bank będzie oferować swoim klientom biznesowym produkty Planet Pay. W efekcie otrzymają dodatkowy benefit – jest nim dostęp do wszystkich produktów związanych z akceptacją kart płatniczych: terminali płatniczych, aplikacji POSapp oraz bramki do płatności online na promocyjnych warunkach.

Tym samym klienci firmowi Volkswagen Bank będą mogli jeszcze efektywniej prowadzić biznes dzięki zwiększeniu swojej oferty metod płatności w punktach usługowo-handlowych. Wszystko przy użyciu nowoczesnych narzędzi: od standardowego terminala POS przez 18 miesięcy za darmo, po mobilną aplikację płatniczą na swoim smartfonie przez 24 miesiące – również za darmo. Bank pamięta także o klientach prowadzących biznes internetowy – im oferuje brak opłaty za obsługę przez 2 miesiące.

Rozwój usług dla klientów biznesowych jest częścią naszej strategii. Nawiązanie współpracy z Planet Pay i umożliwienie klientom Volkswagen Banku akceptacji płatności bezgotówkowych zarówno on-line jak i stacjonarnie, jest kolejnym krokiem w dostosowywaniu naszej oferty potrzeb klientów biznesowych – mówi Marek Sołtysiak, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Cieszy mnie fakt, że Volkswagen Bank jako kolejny z banków komercyjnych zdecydował się nawiązać współpracę z Planet Pay. Świadczy to przede wszystkim o dużym zaufaniu instytucji finansowych do naszych produktów. Mam nadzieję, że uzupełnienie oferty konta firmowego o usługę akceptacji płatności bezgotówkowych w terminalach POS, aplikacji POSapp oraz bramce online, pozwoli przygotować kompleksową i atrakcyjną propozycję dla klientów firmowych banku – dodaje Bartosz Borowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu Terminali POS w ITCARD.

ITCARD obsługuje obecnie ponad 100 000 tradycyjnych terminali POS oraz terminali aplikacyjnych POSapp i dostarcza nowoczesne rozwiązania akceptacji kart płatniczych, BLIKa i płatności mobilnych w terminalach płatniczych oraz Internecie.

Volkswagen Bank oferuje Plus Konto Biznes z kartą Visa Business dla klientów firmowych – dając szereg benefitów, dzięki którym prowadzenie firmy staje się prostsze i mniej kosztowne. Więcej informacji o ofercie konta firmowego znajduje się na stronie internetowej Volkswagen Banku.

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie
kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie