wydarzenia towary konsumpcyjne

For Your Beauty i Manufaktura Piękna zwycięzcami Influencer’s Choice Poland 2022

Influencer’s Choice Poland to konkurs oceniający kosmetyki i produkty naturalne. Właśnie zakończyła się jego trzecia edycja. Rossmannowe marki: For Your Beauty oraz Manufaktura Piękna zwyciężyły w dwóch spośród czterdziestu pięciu kategorii.

Przez ostatnie miesiące jury konkursu Influencer’s Choice Poland 2022 w składzie Katarzyna Zielińska, Małgorzata Ohme, Andrzej Wierzbicki, Beata Ata Postek, Adrian Świderski, Magdalena Kaczanowicz, Kama Różycka, testowało i oceniało ponad 400 kosmetyków i produktów naturalnych, aby wybrać te najlepsze, które kreują trendy. Kryterium była nie tylko najwyższa jakość zaspokajająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów, ale także zgodność z filozofią zero waste, ekologiczność i przyjazność środowisku.

W kategorii „Akcesoria do stylizacji i pielęgnacji włosów” zwyciężył hit Tik-Toka i innych social mediów: wałek do loków marki For Your Beauty, dzięki któremu można wyczarować wymarzone fale bez użycia ciepła. Wałek jest w opakowaniu stworzonym z środków odnawialnych i nadaje się do recyklingu.

Manufaktura Piękna, jako cała marka, zwyciężyła natomiast w kategorii Beauty Balance. To nagroda, która cieszy szczególnie, ponieważ Manufaktura Piękna z założenia miała być marką wyjątkową i – zgodnie z dewizą jej twórców - „Stworzoną z miłością, zapakowaną z czułością i podaną z radością”.

- Postawiliśmy na innowacyjne formuły i wysoką sensoryczność: woski do demakijażu, szampony w proszku, galaretki czy ciastoliny do kąpieli, a nawet puchy do ciała. Oprócz tego kluczowa była gwarancja, że będą to kosmetyki wyprodukowane i zapakowane w sposób maksymalnie ekologiczny, oszczędzający wodę, energię i naturalne zasoby planety. Dodatkowo miały obłędnie pachnieć i nazywać się tak żeby od razu wywołać uśmiech – czy to przez grę słów czy przez wywoływane skojarzenia. Sporo warunków brzegowych, ale jednak się udało, a wręcz efekt przerósł nasze oczekiwania – mówi Paulina Zalewska, Kierownik działu Jakości w Rossmannie.

Jury dziękujemy za zaufanie i bezcenne głosy poparcia, a pozostałym laureatom konkursu składamy serdeczne gratulacje!

Zofia Kociołek-Sztec

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o., +48 691 521 009
Agata Nowakowska

Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl

informacje o firmie