handel transport

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV bestsellerem w lipcu

23.08.2022 | Mitsubishi Motors

Według najnowszych raportów Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego PZPM dotyczących liczby zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów, hybrydowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w lipcu w Polsce bestsellerowym SUV-em z napędem plug-in hybrid. Po siedmiu miesiącach tego roku zajmuje też drugi stopień podium w klasyfikacji SUV-ów PHEV popularnych marek i trzecie miejsce wśród wszystkich SUV-ów PHEV.

Całe podium
Opublikowany niedawno raport PZPM pokazuje, że model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku i oszczędny SUV coupe z unikatowym napędem 4x4 - elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka – był w lipcu najczęściej rejestrowanym samochodem SUV PHEV w Polsce.

W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy 2022 roku ten model zajął również drugie miejsce wśród SUV-ów PHEV popularnych marek - z wyłączeniem modeli premium.

Jeśli spojrzymy na dane dotyczące wszystkich oferowanych na rynku SUV-ów z napędem PHEV, to w tym samym okresie – w ciągu pierwszych 7 miesięcy bieżącego roku - Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był trzecim najczęściej wybieranym modelem.

Auta Mitsubishi do natychmiastowego odbioru
Podczas gdy w salonach wielu marek brak jest dostępnych od ręki samochodów a czas oczekiwania na nie to nawet rok, klienci Mitsubishi mają natychmiastową możliwość zakupu i odbioru samochodów spod znaku Trzech Diamentów. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i miejski model Mitsubishi Space Star a także niezwykle ceniony pickup Mitsubishi L200, są dostępne od ręki w polskich salonach marki spod znaku Trzech Diamentów (ich lista znajduje się na www.mitsubishi.pl/dealerzy), które oferują bezpłatne jazdy próbne tymi modelami https://www.mitsubishi.pl/glowna-jazda-probna/krok2. Więcej informacji na temat Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, Mitsubishi Space Star, Mitsubishi L200 oraz jego wyjątkowej wersji STARK można znaleźć na https://www.mitsubishi.pl/samochody/space-star, https://www.mitsubishi.pl/samochody/l200,  https://www.mitsubishi.pl/samochody/l200-stark  

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV - lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach i Rosji, w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2018 wyniosła 1 244 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,51 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.

kontakt dla mediów
Kinga Ossowska
PR/Communications Manager&Storyteller, ASTARA Poland Sp. z o.o.
Kinga Ossowska

kinga.ossowska@astara.com

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Kinga Ossowska
PR/Communications Manager&Storyteller, ASTARA Poland Sp. z o.o.
Kinga Ossowska

kinga.ossowska@astara.com

informacje o firmie