wydarzenia ekonomia/biznes/finanse

Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga odpowiedzialna za sprzedaż multiagencyjną w Generali Polska

12.07.2022 | Grupa Generali

Od lipca br. Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga przejęła odpowiedzialność za życiową i majątkową sprzedaż multiagencyjną we wszystkich spółkach i markach ubezpieczeniowych Generali Polska.

- To jeden z kluczowych obszarów w naszej firmie i największy kanał sprzedaży, dlatego bardzo się cieszę, że Ela przyjęła naszą propozycję i zgodziła się pokierować połączonymi sieciami sprzedaży multiagencyjnej. Jestem przekonany, że jej wieloletnie doświadczenie, poparte świetnymi wynikami, a w Generali Agro nawet rekordowymi, duża otwartość na ludzi i na nowe pomysły, pozwolą nam osiągnąć nasze ambitne cele. Gratuluję Eli i życzę jej powodzenia – mówi Michał Świderski, członek Zarządu Generali Polska, odpowiedzialny za sprzedaż.

Dotychczas w Generali Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga odpowiadała za sprzedaż multiagencyjną i brokerską marki Generali Agro. Obecnie rozszerzyła zakres swojej odpowiedzialności także na sieć sprzedaży multiagencyjnej Generali i marki Proama.

- Bardzo dziękuję za zaufanie jakim obdarzył mnie Prezes Roger Hodgkiss i mój szef - Michał Świderski. To dla mnie ogromny zaszczyt, ale także wielka odpowiedzialność. Podziękowania należą się również wszystkim, z którymi pracuję każdego dnia, którzy wspierają mnie w naszej wspólnej drodze do celu. Jestem pewna, że dzięki wspólnej pracy także z zespołami, z którymi będę teraz współpracować, staniemy się silniejsi, jeszcze bardziej skuteczni co pozwoli nam efektywniej wspierać naszych agentów i brokerów w ich codziennej pracy. Chcemy być partnerem na całe życie zarówno dla naszych pośredników, ale także dla naszych wspólnych klientów - stwierdza Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga.

Elżbieta Frydrychowicz-Sztanga posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu. Z ubezpieczeniami związana jest od 1999 roku. W tym czasie odpowiadała za liczne projekty związane z optymalizacją sieci sprzedaży, zwiększeniem jej efektywności, tworzeniem systemów motywacyjnych, czy zarządzaniem zmianą. Kilkukrotnie również odpowiadała za stworzenie i wdrożenie programów rozwojowych dla menedżerów na różnym szczeblu zarządzania. Ma doświadczenie w projektach związanych z fuzją firm, optymalizacją sieci sprzedaży, jak również w pracy z ofertą multibrandową. Od wielu lat zarówno tworzy jak i wdraża wiele rozwiązań w ramach organizacji, w których pracuje, usprawniających procesy sprzedaży, jak również takich które pozwalają firmom osiągać ponadprzeciętne wyniki sprzedaży. Pracowała m. in. dla takich firm jak Warta i Ergo Hestia. Jest także członkiem Rady Centrum Edukacji Menedżerskiej  Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu - na co dzień wspiera środowisko naukowe swoim doświadczeniem i wiedzą. Posiada wszechstronne wykształcenie m. in. w zakresie prawa, administracji, audytu i kontroli wewnętrznej, a także rolnictwa. Jest również absolwentką studiów Executive MBA. W 2020 rok otrzymała odznakę od Polskiej Izby Ubezpieczeń za pracę na rzecz samorządu branżowego oraz wkład w rozwój polskiego rynku ubezpieczeniowego.

kontakt dla mediów
Justyna Szafraniec
Rzecznik prasowy, Grupa Generali
Justyna Szafraniec

justyna.szafraniec@generali.com

tel: +48 797 604 442

informacje o firmie

załączniki

kontakt dla mediów
Justyna Szafraniec
Rzecznik prasowy, Grupa Generali
Justyna Szafraniec

justyna.szafraniec@generali.com

tel: +48 797 604 442

informacje o firmie