sprawy społeczne

"Na koniec świata i jeszcze bliżej" - ING zaprasza na 3. odcinek serii ktobypomyślał - podcasty

28.06.2022 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Czy można być obywatelem świata? Jak manifestować swoje wymarzone życie? O tym, w trzecim odcinku serii inspirujących rozmów o pokoleniu Z, rozmawiają Mao Powiedziane i Asia Sajdak.

Asia Sajdak dzieli się na TikToku pasją do nauki języków obcych, sama uczy się aż czterech - w tym języka migowego (!). W rozmowie z autorami podcastu Mao Powiedziane (którzy na co dzień mieszkają w Szanghaju) przekonuje, że warto wyjść poza utarte schematy, sięgać po marzenia i żyć w zgodzie ze sobą. Dlatego rzuciła studia i zaczęła kroczyć własną drogą: Moim głównym celem na studiach było to, żeby dobrze umieć posługiwać się językiem niemieckim i okazało się, że wcale (...) nie potrzebuję do tego uniwersytetu, tylko mogę to zrobić tak naprawdę na własną rękę”. Asia zdradziła również, co podróże wniosły do jej życia: Wtedy poczułam się taka bardziej odważna - odważna, żeby odkrywać ten świat. Zobaczyłam, że świat (...) jest o wiele, wiele większy. Daje mi możliwość obcowania z różnymi kulturami, z różnymi osobami, po prostu z mega, mega ciekawymi osobami, które mogą mieć zupełnie inny pogląd na świat niż ja”

Cała rozmowa dostępna jest tu: www.patronite.pl/ktobypomyslal

W serii #ktobypomyślał – podcasty ING Bank Śląski razem z serwisem Patronite oddał głos inspirującym przedstawicielom pokolenia Z. W szczerych i otwartych rozmowach, młodzi opowiadają swoje historie oraz poruszają tematy ważne dla swojego pokolenia, takie jak: podejście do edukacji, well-being, podróże i otwartość na świat, podążanie własną ścieżką i pomysły na biznes, podejście do pieniędzy. Zaplanowano 6 odcinków, u 6 różnych podcasterów, z gośćmi, którzy są przedstawicielami generacji Z.

Seria jest częścią kampanii „Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia”, w której ING inspiruje młodych do działania, wzmacnia ich sprawczość i aktywnie wspiera w dążeniu do niezależności.

kontakt dla mediów
Joanna Majer - Skorupa
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Bank Śląski S.A.
Joanna Majer - Skorupa

joanna.majer-skorupa@ing.pl

tel: +48 32 357-8184

informacje o firmie

więcej z kategorii sprawy społeczne

kontakt dla mediów
Joanna Majer - Skorupa
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Bank Śląski S.A.
Joanna Majer - Skorupa

joanna.majer-skorupa@ing.pl

tel: +48 32 357-8184

informacje o firmie