ekonomia/biznes/finanse

Ekspert Flotowy – ruszyły zapisy na jubileuszową edycję

 

Volkswagen Financial Services i marka ŠKODA zapraszają do udziału w 10. edycji szkoleń pod nazwą Ekspert Flotowy. Dla uczestników przygotowano ekspercką porcję wiedzy z zakresu m.in. bezpieczeństwa na drodze oraz elektromobilności. Pierwsze wykłady rozpoczną się 9 czerwca 2022 roku. Ekspert Flotowy już na stałe wpisał się w kalendarz branżowych wydarzeń.

Szkolenia w ramach cyklu Ekspert Flotowy mają charakter otwarty, a udział w nich jest bezpłatny. Całość odbędzie się w formie 3 sesji w modelu hybrydowym – zarówno stacjonarnie, jak i online. Są adresowane do osób, które uczestniczyły w poprzednich edycjach, jak i tych, które wezmą udział pierwszy raz. To świetna okazja do zdobycia i poszerzenia wiedzy flotowej oraz narzędzi wykorzystywanych do diagnozy floty w firmie. Szkolenia będą zakończone testami egzaminacyjnymi, a na każdego z uczestników czeka certyfikat ukończenia programu szkoleń Ekspert Flotowy.

– Cieszy nas fakt, że Ekspert Flotowy, który jest kluczowym wydarzeniem w branży, obchodzi swój jubileusz. W tym roku już po raz dziesiąty zapraszamy profesjonalistów flotowych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Ekspert Flotowy to przestrzeń dla menedżerów parków samochodowych, gdzie mogą wymieniać się informacjami i doświadczeniem, wskazywać dobre praktyki i mieć czas na rozmowę o trendach rynkowych związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów firmowej floty – mówi dr Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży cyfrowej i flotowej w Volkswagen Financial Services.

Ekspert Flotowy to projekt Volkswagen Financial Services i marki ŠKODA. Partnerem programu szkoleń jest Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, czyli branżowa organizacja zrzeszająca profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie firmowymi parkami pojazdów.

Poszerzanie wiedzy i wspieranie rozwoju specjalistów odpowiedzialnych za floty jest jednym z kluczowych obszarów Volkswagen Financial Services – wiodącej firmy w segmencie firm leasingowych i CFM. Przez ostatnie 10 lat VWFS wraz z partnerami zorganizował łącznie 25 bezpłatnych szkoleń, w których uczestniczyło ponad 2000 osób odpowiadających za floty pojazdów w Polsce. To dowodzi, że Ekspert Flotowy cieszy się dużym zainteresowaniem i jest rozpoznawalny w branży flotowej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest kolejność zgłoszeń. Więcej informacji – w tym agenda oraz zapisy – znajduje się na stronie internetowej Eksperta Flotowego.

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse

kontakt dla mediów
Piotr Żabowski
dfusion communication, Volkswagen Financial Services
Piotr Żabowski

piotr.zabowski@dfusion.pl

informacje o firmie