ekonomia/biznes/finanse nauka/edukacja/szkolenia

PB SPIN: pięciogodzinny seans z wizjonerami biznesu, technologii i innowacji

16.02.2022 | Puls Biznesu

Twórcy i szefowie potężnych firm, założyciele start-upów oraz międzynarodowi eksperci wzięli udział w PB SPIN — unikatowym wydarzeniu zorganizowanym przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Dzielą się doświadczeniami, prognozują przyszłość, definiują, co będzie miało największy wpływ na biznes i życie, oraz radzą, jak osiągnąć sukces.
W serii inspirujących wystąpień opowiadają o historii sukcesów, nierzadko przeplatanych porażkami, o najważniejszych trendach i technologiach. Nie zabrakło także porad, jak być dobrym menedżerem i osiągać sukces.

— PB SPIN zorganizowaliśmy z okazji 25. urodzin „Pulsu Biznesu”. W takim momencie firmy zazwyczaj zapraszają do celebracji najważniejszych partnerów biznesowych. My też poszliśmy tą drogą — PB SPIN mogą obejrzeć subskrybenci „PB”, bo to oni są dla nas najważniejsi. Zorganizowaliśmy dla nich pięciogodzinny seans, podczas którego mogą obejrzeć wystąpienia, wywiady i dyskusje z udziałem absolutnie crème de la crème biznesu: 16 osób, które zbudowały i zarządzają firmami wartymi miliardy, ale też startupowców. O trendach zaś opowiadają światowej sławy autorytety. Każdy z prelegentów PB SPIN ma inną historię i bagaż doświadczeń. Łączy ich jedno — sukces, który z pewnością może i powinien być źródłem inspiracji — mówi Grzegorz Nawacki, redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”.

Zaproszenie do udziału w PB SPIN przyjęli: Michał Sołowow, najbogatszy Polak, Rafał Brzoska, twórca InPostu, jednego najciekawszych technologicznych biznesów w Europie, Przemysław Gacek, twórca Grupy Pracuj, lidera cyfrowej rekrutacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Przemek Gdański, prezes Banku BNP Paribas, najszybciej rozwijającego się banku w Polsce, Sebastian Kulczyk, największy polski prywatny inwestor w sektorze nowych technologii, Adam Góral, twórca Asseco Poland, największej firmy z branży IT w Europie Środkowo-Wschodniej, Sebastian Siemiątkowski, twórca Klarny, największego europejskiego fintechu, Robert Kubica, najlepszy polski kierowca wyścigowy, Marta Krupińska, szefowa Google for Startups UK, Sonia Wędrychowicz-Horbatowska, ekspert w dziedzinie cyfrowej transformacji, partner McKinsey & Company w Dubaju, Aleksandra Przegalińska, prorektorka Akademii Leona Koźmińskiego, największy w Polsce ekspert od sztucznej inteligencji, Kinga Stanisławska, założycielka Experior Venture Fund, Andrew Williamson, globalny wiceprezes Huawei Technologies, największego na świecie producenta smartfonów, oraz najlepsi zarządzający funduszami w Polsce: Sebastian Buczek (Quercus TFI), Jarosław Skorulski (BNP Paribas TFI) i Jarosław Niedzielewski (Investors TFI).

Osoby, które nie są subskrybentami, a chcą obejrzeć to unikatowe wydarzenie, mogą skorzystać ze specjalnej oferty dostępu do treści „Pulsu Biznesu” w cenie 5 zł miesięcznie.

Więcej informacji o PB SPIN można znaleźć na stronie pb.pl/spin

Partnerami wydarzenia są Bank BNP Paribas i Kulczyk Investments.

kontakt dla mediów
Karolina Kowalska
Chief Marketing Officer, Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl

tel: 22 333 98 01

informacje o firmie

 

 

załączniki

kontakt dla mediów
Karolina Kowalska
Chief Marketing Officer, Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl

tel: 22 333 98 01

informacje o firmie