nowe produkty/usługi internet technologie ekonomia/biznes/finanse

Bank BNP Paribas wprowadza nowe funkcjonalności w GOmobile

09.06.2021 | Bank BNP Paribas

W ramach najnowszej aktualizacji aplikacji GOmobile Bank BNP Paribas udostępnia swoim Klientom szereg nowych funkcjonalności. Umożliwia m.in. spłatę karty kredytowej z konta w innym banku, oraz wygodne i szybkie otwieranie kont walutowych i oszczędnościowych. Nowa wersja aplikacji będzie wprowadzana w najbliższych dniach.

- Dzięki najnowszym zmianom, odważnie wychodzimy naprzeciw potrzebom kilku grup naszych Klientów. Nowe możliwości znacząco ułatwią życie osobom, które korzystają z usług kilku banków, ale to w naszym mają pożyczkę, czy kartę kredytową. Dzięki nowym rozwiązaniom będą mogli wygodnie spłatać raty lub zadłużenie w karcie – bez konieczności kopiowania danych. Dużo nowości jest adresowanych także do Klientów, którzy często rozliczają się w walutach obcych, w tym np. turystów planujących wyjazdy. Oprócz tego wprowadziliśmy wiele drobniejszych zmian ułatwiających wszystkim użytkownikom codzienne korzystanie z GOmobile – mówi Jarosław Mastalerz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Kanałów Cyfrowych.

Z nowości w GOmobile ucieszą się Klienci, którzy równolegle korzystają też z usług innych banków. Wśród dodanych funkcjonalności jest możliwość spłaty raty kredytu lub zadłużenia na karcie kredytowej z konta w innej instytucji.

Osoby, które regularnie podróżują, korzystają z zagranicznych sklepów internetowych lub po prostu często posługują się walutami obcymi, także mogą liczyć na udogodnienia. Po zmianach, w prosty sposób podepną w aplikacji rachunki do Karty Multiwalutowej oraz otworzą konto walutowe w Banku BNP Paribas – w dowolnej chwili i z każdego miejsca na świecie.

Podobnie łatwe będzie otwarcie konta oszczędnościowego. Cała procedura zajmie zaledwie kilka minut. Bank BNP Paribas uprości również składanie wniosków o limit odnawialny w rachunku dla Klientów, którzy potrzebują dodatkowych środków.

Oprócz nowych funkcji, w GOmobile pojawią się też techniczne i wizualne zmiany, które ułatwią odnajdywanie poszukiwanych funkcji lub zwiększą czytelność prezentowanych treści.

Więcej informacji o aplikacji GOmobile można znaleźć tutaj.

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, BNP Paribas Bank Polska
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii nowe produkty/usługi

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, BNP Paribas Bank Polska
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie