praca ekonomia/biznes/finanse

Andrzej Liwacz wzmacnia zespół korporacyjny Generali

31.05.2021 | Grupa Generali

Od 1 czerwca Andrzej Liwacz dołącza do zespołu Generali Polska i obejmie stanowisko Dyrektora Underwritingu Ubezpieczeń Korporacyjnych.

 - Bardzo się cieszę, że do Generali Polska dołącza osoba posiadająca tak doskonałe praktyczne doświadczenie w ubezpieczeniach korporacyjnych, a jednocześnie znakomicie rozpoznawalna i bardzo dobrze odbierana przez rynek. Wierzę, że Andrzej wzmocni jeszcze bardziej nasz zespół i przyczyni się do dalszego rozwoju i wzrostu Generali w tym obszarze w Polsce – mówi Rafał Tokarz, Dyrektor Zarządzający ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych w Generali Polska

Andrzej Liwacz przed dołączeniem do Generali, od 2016 roku pracował w Allianz Polska, ostatnio zajmując stanowisko Doradcy Zarządu ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych.  

Rozpoczął karierę zawodową w 1997 r. w SAGA Brokers, a następnie pracował kolejno w poznańskim Oddziale TU PBK i w Marsh. W latach 2006-2008 r. pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. klientów korporacyjnych w Allianz Polska. W 2008 r. dołączył do PZU, gdzie zajmował stanowisko dyrektora ds. underwritingu ubezpieczeń klientów korporacyjnych i był współodpowiedzialny za wynik techniczny ubezpieczyciela.

Andrzej Liwacz jest absolwentem specjalizacji Ubezpieczeń Gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, w której uzyskał tytuł doktora broniąc pracę doktorską poświęconą finansowaniu ryzyka przez zakłady ubezpieczeń typu captive.

kontakt dla mediów
Justyna Szafraniec
Rzecznik prasowy, Grupa Generali
Justyna Szafraniec

justyna.szafraniec@generali.com

tel: +48 797 604 442

informacje o firmie

więcej z kategorii praca

kontakt dla mediów
Justyna Szafraniec
Rzecznik prasowy, Grupa Generali
Justyna Szafraniec

justyna.szafraniec@generali.com

tel: +48 797 604 442

informacje o firmie