praca ekonomia/biznes/finanse

Bank BNP Paribas po raz ósmy z tytułem Top Employer Polska

26.01.2021 | Bank BNP Paribas

Bank BNP Paribas kolejny rok z rzędu uzyskał tytuł Top Employer Polska potwierdzający najwyższe standardy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikacja Top Employer Polska 2021 została przyznana organizacjom, które pomyślnie przeszły audyt najlepszych praktyk HR. Wyniki tegorocznego badania zostały ogłoszone przez Top Employers Institute 25 stycznia.

Każdego roku Top Employers Institute certyfikuje organizacje, które spełniając wysokie standardy polityki personalnej potwierdzają, że stawiają swoich pracowników na pierwszym miejscu.

- W naszej strategii zarządzania zasobami ludzkimi skupiamy się na tym, aby tworzyć przyjazne środowisko pracy. Jesteśmy przekonani, że jest ono kluczem do zaangażowania pracowników, którzy są autorami sukcesu każdej firmy. Tytuł, który zdobywamy kolejny rok z rzędu, jest dla nas dużym wyróżnieniem i jednocześnie zobowiązaniem. Cieszy nas szczególnie tym bardziej, że miniony rok był trudny i pełen wyzwań naznaczonych przez pandemię – mówi Daria Gostkowska, dyrektor Wykonawcza Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Banku BNP Paribas.

Organizacje certyfikowane są na podstawie oceny kwestionariusza zawierającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Badanie obejmuje sześć obszarów składających się z 20 tematów. Bank BNP Paribas wyróżnia się szczególnie w czterech obszarach, w których uzyskał maksymalną punktację – są to: zaangażowanie, wartości, etyka i uczciwość oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Pomaga optymalizować najlepsze praktyki wzbogacając środowisko pracy. Dzięki programowi certyfikacji Top Employers Institute organizacje biorące udział w programie, zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane są jako pracodawca z wyboru. Top Employers Institute został założony 30 lat temu. Przez ten okres certyfikował ponad 1 600 organizacji w 120 krajach/regionach na pięciu kontynentach. Certyfikowani Top Employers pozytywnie wpływają na życie ponad 7 milionów pracowników na całym świecie.

 

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, BNP Paribas Bank Polska
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii praca

kontakt dla mediów
Izabela Tworzydło
Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy, BNP Paribas Bank Polska
Izabela Tworzydło

izabela.tworzydlo@bnpparibas.pl

informacje o firmie