nowe produkty/usługi handel internet media/marketing/reklama transport

Ponad 1500 nowych sposobów na zbieranie mil lotniczych z programem Emirates Skywards

06.08.2020 | Emirates
  • Emirates Skywards oferuje swoim członkom na całym świecie ponad tysiąc sposobów gromadzenia mil Skywards podczas zakupów online popularnych brytyjskich i amerykańskich marek
  • Na stronie skywardsmilesmall.com członkowie programu mogą obserwować jak gromadzą się ich mile przy każdym zakupie online

6 sierpnia 2020 r. – Warszawa, Polska – Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, wprowadził tysiące nowych sposobów gromadzenia mil podczas zakupów online popularnych brytyjskich i amerykańskich marek. Członkowie mogą teraz odwiedzać stronę skywardsmilesmall.com, wybierać spośród ponad 1500 marek i oddać się szaleństwu zakupów, jednocześnie zbierając mile, które można wykorzystać na zniżki na bilety lotnicze i inne nagrody.

Zbieraj mile o każdej porze dnia – codziennie!

Zakupy online: aby zacząć gromadzić mile, należy wejść na stronę skywardsmilesmall.com – dostęp do niej można uzyskać w aplikacji Emirates lub na emirates.com. Członkowie mogą następnie przeglądać listę niepowtarzalnych ofert w sklepach, m.in. modowych czy lifestyle'owych. Aby robić zakupy i wybierać spośród wielu ofert, wystarczy zalogować się przy użyciu danych konta Emirates Skywards i przejść do witryny marki partnerskiej, by dokończyć zakup. Za każdego wydanego funta (GBP) członkowie mogą zdobyć do 15 mil, a za każdego dolara (USD) - do 12 mil.

Posiadacze kart Emirates Skywards mogą zdobyć jeszcze więcej mil kupując na skywardsmilesmall.com. Przed uiszczeniem płatności klienci mają możliwość obliczenia kwalifikujących się mil na portalu na podstawie dokonanych transakcji. Pełna lista dostępnych marek znajduje się tutaj.

Członkowie mogą wybierać spośród ponad 1500 marek partnerskich w Wielkiej Brytanii i USA w kilku kategoriach, takich jak uroda, fitness, zdrowie, elektronika i wiele innych*. Członkowie mogą oddać się zakupowemu szaleństwu online i wybierać spośród ofert najmodniejszych i popularnych marek modowych, w tym Harvey Nichols i Macy's.

27 milionów członków Emirates Skywards na całym świecie może gromadzić i wydawać mile wybierając spośród szerokiego wyboru nagród. To m.in. bilety lotnicze u partnerskich przewoźników, możliwość podwyższenie klasy podróży, pobyt w hotelach, bilety, uczestnictwo w imprezach sportowych i kulturalnych, wycieczki, a także niezapomniane doświadczenia, których nie można kupić.

Więcej informacji na temat Emirates Skywards można znaleźć na stronie www.emirates.com/skywards.

* Z zastrzeżeniem warunków dostawy marki partnera

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Emirates
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi