nowe produkty/usługi wydarzenia internet zainteresowania/hobby kultura/sztuka/rozrywka media/marketing/reklama

Ladies’ Jazz Festival 2020 w WP Pilot

WP Pilot udostępni darmową stację z koncertami Ladies’ Jazz Festival z 25 i 26 lipca. Wystąpią m.in. Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias, Stacey Kent, Candy Dulfer, Beth Hart  i Urszula Dudziak. Emisja wydarzeń rozpocznie się o godzinie 19:00.

Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020 odbywa się w dniach od 20 do 26 lipca. To festiwal poświęcony kobietom jazzu i eleganckiej muzyce. Ze względu na ograniczoną liczbę biletów zorganizowano go w formie hybrydowej. Wszystkie koncerty można obejrzeć online, a występy z 25 i 26 lipca będą dostępne za darmo w WP Pilot. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00 i będą emitowane w dedykowanym kanale w WP Pilot przez 24 godziny.

W sobotę, 25 lipca wystąpią Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias i Stacey Kent. Koncert będzie emitowany z Konsulatu Kultury Gdynia. W niedzielę, 26 lipca zaśpiewają Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, Urszula Dudziak Solo, Wendy Lands, Candy Dulfer oraz Beth Hart. Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym Gdynia.

Patronat nad festiwalem objęła Wirtualna Polska. Partnerem Strategicznym festiwalu jest Miasto Gdynia, a Sponsorem festiwalu jest Grupa LOTOS.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie 90 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, skierowane do najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków.

 

Informacje nt. koncertów:
Maciej Farski
maciej.farski@ladiesjazz.pl
mfarski@mfbridge.pl
tel: 603 132 192                 

kontakt dla mediów
Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy, Wirtualna Polska Media SA
Michał Siegieda

michal.siegieda@grupawp.pl

informacje o firmie

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty czy autocentrum.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w czerwcu 2020 roku z produktów internetowych WP korzystało 21,1 mln Polaków.

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi