Informacje Wirtualna Polska Media SA

Wirtualna Polska z programem dla LINK4

20.08.2019 11:13 Wirtualna Polska Media SA

WP brand studio wyprodukowało dla LINK4 sześcioodcinkowy cykl „Mamy mają moc”. Biorą w nim udział kobiety, które opowiadają, jak poradziły sobie z różnymi przeciwnościami losu związanego z macierzyństwem. Program jest częścią kampanii LINK4 Mama.

Więcej żużla w WP SportoweFakty

07.08.2019 15:14 Wirtualna Polska Media SA

Serwis WP SportoweFakty współpracuje z platformą NC+ przy transmisjach z PGE Ekstraligi. Przed każdą kolejką w Wirtualnej Polsce pokazywany jest magazyn zapowiedzi Speedway+, a potem skróty meczów transmitowanych w NC+. Dodatkowo, internauci mogą na żywo brać udział w sondach. WP pozyskała także prawa do transmisji szwedzkiej ligi żużlowej od spółki Spring Media, będzie jedynym oficjalnym nadawcą w Polsce.

WP SportoweFakty partnerem Śląska Wrocław

31.07.2019 16:00 Wirtualna Polska Media SA

Najpopularniejszy serwis sportowy w Polsce, WP SportoweFakty, został patronem medialnym klubu WKS Śląsk Wrocław. Współpraca zakłada pierwszeństwo w dostępie do materiałów dotyczących klubu, wzajemną promocję i wsparcie marek.

WP z akcją Spełnijmy Marzenie Powstańca

25.07.2019 11:59 Wirtualna Polska Media SA

Zespół Wirtualnej Polski ponownie zaprasza do spełnienia marzenia Stanisława Jana Majewskiego i zebrania się 1 sierpnia o godzinie 10 na Skwerze Pamięci Batalionu AK „Zaremba-Piorun”. Pan Stanisław chce, by pamięć o Powstaniu Warszawskim przetrwała jak najdłużej, szczególnie wśród młodych. Do udziału w akcji zachęcają również gwiazdy.

Anna Gumkowska w Komisji Etyki Reklamy

19.07.2019 10:39 Wirtualna Polska Media SA

Dyrektor zarządzająca obszaru kultura i rozrywka w Wirtualnej Polsce, Anna Gumkowska, weszła w skład Komisji Etyki Reklamy. Komisja działa w ramach Rady Reklamy, branżowej organizacji skupiającej największe firmy działające na tym rynku. ...

Lokalne podróże w wakacyjnej edycji #JedziemyWPolskę

19.06.2019 16:22 Wirtualna Polska Media SA

Wirtualna Polska rusza z drugą edycją wakacyjnego cyklu #JedziemyWPolskę. Reporterzy pojadą w trasę autobusami, pociągami i autostopem. W ubiegłym roku odwiedzili 12 miejscowości, a wiele reportaży powstało dzięki zgłoszeniom w serwisie dziejesie.wp.pl.

Dziecięcy superbohaterowie walczą z hejtem

10.06.2019 15:40 Wirtualna Polska Media SA

Wirtualna Polska wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 69 w Gdańsku stworzyły mural, którego celem jest walka z hejtem. „Podwórko superbohaterów” powstało na ścianach sali gimnastycznej, a jego inspiracją były rysunki samych uczniów. Ich prace połączył znany gdański artysta, Maciek Salamon.

Anna Ciołkowska w zespole zarządzającym WP Media

03.06.2019 16:23 Wirtualna Polska Media SA

Na stanowisko CFO w Wirtualna Polska Media SA awansowała Anna Ciołkowska. Dołączyła jednocześnie do zespołu zarządzającego spółki. Będzie odpowiedzialna m.in. za prawidłową realizację strategii i przepływy finansowe.

Pomoc dla Sudanu Południowego. WP razem z PCPM

31.05.2019 11:48 Wirtualna Polska Media SA

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej prowadzi zbiórkę na żywność, która ratuje życie i zdrowie niedożywionych dzieci. Do akcji włączyła się Wirtualna Polska, która w swoich materiałach przybliży użytkownikom warunki życia w Sudanie Południowym. Wpłaty można dokonać na stronie pcpm.org.pl/sudan.

Krzysztof Górski dołącza do Telewizji WP

28.05.2019 14:38 Wirtualna Polska Media SA

Dyrektorem ds. ramówki i zakupów programowych w Telewizji WP został Krzysztof Górski. Będzie odpowiadał za układ pasm i nowe pozycje w ramówce. Przed przyjściem do Telewizji WP pracował w A+E Networks.

Nagrody money.pl przyznane

22.05.2019 14:13 Wirtualna Polska Media SA

Redakcja największego polskiego serwisu ekonomicznego wyróżniła liderów polskiej gospodarki. Nagrodę money.pl w kategorii technologia, która zmieniła zasady gry otrzymała firma eObuwie, firmą roku zostały równorzędnie eObuwie i spółka Wielton. Tytuł człowieka roku money.pl otrzymał Michał Sołowow. Gala finałowa odbyła się podczas Kongresu Impact’19 w Krakowie.

Wieczór wyborczy Wirtualnej Polski

21.05.2019 15:26 Wirtualna Polska Media SA

Emisja wieczoru wyborczego rozpocznie się 26 maja o godz. 20:55 w Telewizji WP oraz na Stronie Głównej WP. Reporterzy na żywo zrelacjonują wydarzenia w sztabach, w studiu WP wystąpią komentatorzy. WP została także partnerem Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych.

#Newsroom – wspólny program Wirtualnej Polski i Polsat News

16.05.2019 12:09 Wirtualna Polska Media SA

Tomasz Machała w #Newsroomie zajrzy za kulisy polskiej polityki i podejmie najgorętsze tematy społeczne. Wspólny program WP i Polsat News będzie nadawany na żywo ze studia Wirtualnej Polski. Premiera w niedzielę, 19 maja o 18:00.

„Tylko nie mów nikomu” w Telewizji WP

15.05.2019 12:10 Wirtualna Polska Media SA

Słynny film Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele, premierowo pokaże Telewizja WP. Pierwsza emisja w czwartek, 16 maja, o godzinie 23.00. Kolejne w piątek i niedzielę. 

Wirtualna Polska wzmacnia strukturę

13.05.2019 16:51 Wirtualna Polska Media SA

Agnieszka Rowicka została menedżerem ds. rozwoju serwisów showbiz w Wirtualnej Polsce. Będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój serwisu Pudelek. Do WP Agnieszka Rowicka przeszła z Agory.

„Kryminał Wronki” w Telewizji WP

08.05.2019 12:20 Wirtualna Polska Media SA

Zakład Karny we Wronkach to ogromna machina. Jak wygląda strefa dla więźniów chorych psychicznie, jak przebiega terapia leczenia uzależnionych, jak osadzeni pracują i pielęgnują więzienny ogród? To tylko część historii, które Telewizja WP pokaże w 10 odcinkowym programie „Kryminał Wronki”. Premiera już w czwartek, 9 maja o 22:00.

Food truck Wirtualnej Polski w podróży przez Europę

06.05.2019 12:02 Wirtualna Polska Media SA

Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej redakcja WP wyruszyła w trasę food truckiem. Pokona on prawie 3 tys. kilometrów. Europejczycy mogą porozmawiać z WP o tym, jak widzą Polskę i Polaków oraz spróbować tradycyjnych, polskich pierogów.

Kundelek Tygodnia w Pudelek.pl

30.04.2019 11:19 Wirtualna Polska Media SA

Koce, dziesiątki kilogramów żywności i ponad 12 tys. złotych udało się zebrać dla Fundacji Dom dla Kundelka z Poddębic niedaleko Łodzi. Pomoc zorganizowała redakcja Pudelka w ramach akcji „Kundelek Tygodnia”. Organizacja zbiórki i promowanie adopcji psów spotkały się z entuzjastyczną reakcją użytkowników.

e-autokult.pl – nowy serwis Wirtualnej Polski

25.04.2019 14:22 Wirtualna Polska Media SA

Autokult, jeden z najpopularniejszych serwisów motoryzacyjnych w Polsce, uruchomił specjalną sekcję o elektromobilności. Na stronie e-autokult.pl można znaleźć m.in. informacje o technologii, testy samochodów niskoemisyjnych, poradniki i wywiady.

#MundialDlaBogaczy – cykl reportaży Michała Kołodziejczyka

24.04.2019 12:35 Wirtualna Polska Media SA

Wirtualna Polska publikuje reportaże Michała Kołodziejczyka z Kataru. W cyklu #MundialDlaBogaczy redaktor naczelny serwisu WP SportoweFakty pokazuje kulisy przygotowań do organizacji piłkarskich mistrzostw świata w 2022 roku. To najnowsze informacje dotyczące budowy stadionów, futurystycznej wizji turnieju, ale również wnikliwe obserwacje, czym naprawdę żyje Katar.

Wielkanoc w Telewizji WP

18.04.2019 19:06 Wirtualna Polska Media SA

Premierowe odcinki serii Mistrzowie Kabaretu, kultowy polski „Miś”, filmy dokumentalne oraz pasmo o brytyjskiej rodzinie królewskiej. To najważniejsze propozycje w wielkanocnej ramówce Telewizji WP. Widzowie korzystający z platformy nc+ mogą oglądać Telewizję WP na nowej pozycji nr 73.

#GdybyNieNauczyciel – akcja Wirtualnej Polski

18.04.2019 12:48 Wirtualna Polska Media SA

WP prowadzi nową akcję redakcyjną, w której dziękuje nauczycielom i podkreśla ich rolę w kształtowaniu postaw i karier. #GdybyNieNauczyciel to cykl kilkunastu tekstów i materiałów wideo, które z jednej strony pokazują pasję nauczycieli, a z drugiej polski system edukacji i współczesne szkoły. W akcję włączyło się wiele gwiazd, m.in. Beata Tadla, Kamil Nożyński, Rafał Sonik, Krzysztof Skiba i Katarzyna Bujakiewicz.

Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network

15.04.2019 13:24 Wirtualna Polska Media SA

Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji online, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.

Nagroda money.pl, wyróżnienie dla liderów gospodarki

11.04.2019 17:46 Wirtualna Polska Media SA

Redakcja money.pl, największego polskiego serwisu ekonomicznego, po raz pierwszy przyzna swoje nagrody. W ten sposób chce wyróżnić liderów polskiej gospodarki, ludzi i firmy, które stawiają na przedsiębiorczość, nowoczesność i innowacyjne technologie. Nagroda będzie przyznana w trzech kategoriach, a gala finałowa już 22 maja podczas Kongresu Impact’19 w Krakowie.

Nowa, mobilna strona główna WP

08.04.2019 13:11 Wirtualna Polska Media SA

Wirtualna Polska wprowadziła nową stronę główną na urządzenia mobilne. Powiększono w niej zdjęcia i wyróżniono kolorystycznie część tytułów. Wyniki meczów i notowań walutowych dostępne są w czasie rzeczywistym. W dolnej części strony zaprojektowano sekcję przewijaną poziomo. Reklamodawcy zyskali również nowe formaty.

Strona 1 następna

Dla mediów

Jesteś wydawcą, dziennikarzem, blogerem? Uzyskaj akredytację i ciesz się bezpłatną licencją na wykorzystanie informacji, zdjęć, MP3, a także wideo - nawet w jakości TV!

Dla firm

Odpowiadasz za komunikację? Zwiększ swoją widoczność w mediach!

Wideo od Wirtualna Polska Media SA
Spot - Spełnijmy Marzenie Powstańca
Spot - Spełnijmy Marzenie Powstańca
Fundacja Dom dla Kundelka - relacja.mp4
Fundacja Dom dla Kundelka - relacja.mp4
SLAWOMIR 22s nd wlk 19 15.mp4
SLAWOMIR 22s nd wlk 19 15.mp4
Akcja #GdybyNieNauczyciel - wideo.mp4
Akcja #GdybyNieNauczyciel - wideo.mp4
vid1 Mam Talent - Ameryka, Telewizja WP.mp4
vid1 Mam Talent - Ameryka, Telewizja WP.mp4