transport ekonomia/biznes/finanse

Linie Emirates wznawiają loty do Addis Abeby, Kantonu, Oslo i Teheranu

16.07.2020 | Emirates

16 lipca 2020 r. – Warszawa, Polska – Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Teheranu (od 17 lipca), Kantonu (od 25 lipca), Addis Abeby (od 1 sierpnia) i Oslo (od 4 sierpnia), poszerzając w ten sposób swoją siatkę połączeń na Bliskim Wschodzie, w rejonie Azji i Pacyfiku, Afryki i Europy.

Cała siatka połączeń Emirates w sierpniu będzie składała się z 62 kierunków, co umożliwia pasażerom dogodne podróże do i przez Dubaj.

Loty, które można rezerwować na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży, będą obsługiwane przez Boeingi 777-300ER.

Dubaj jest otwarty: Podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który jest już otwarty dla gości biznesowych i turystycznych. Przyjęcie nowych protokołów podróży lotniczych zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie. Więcej informacji na temat wymogów dot. wjazdu dla turystów znajduje się na stronie: www.emirates.com/flytoDubai.

Elastyczność i pewność: Latem otwierają się granice kolejnych państw, dlatego Emirates rewiduje swoją politykę rezerwacji i oferuje klientom elastyczność i pewność planowania ich podróży.  Klienci Emirates, których podróż została zakłócona przez Covid-19 z uwagi na ograniczenia związane z lotem czy przemieszczaniem się, mogą zmienić datę wylotu zatrzymując bilet i wykorzystując go w ciągu 24 miesięcy, poprosić o voucher lub zwrot poniesionych kosztów przez formularz online na stronie Emirates lub za pośrednictwem biur podróży.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie:  www.emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: Podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży - będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Lista dostępnych kierunków dostępna pod adresem www.emirates.com/wherewefly.

Rezydenci powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem: www.emirates.com/returntoDubai.

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Emirates
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii transport