nowe produkty/usługi towary konsumpcyjne transport ekonomia/biznes/finanse

Lato to najlepszy czas na Autonomię

Spłata dwóch pierwszych rat leasingowych za klienta wraz z  ubezpieczeniem od utraty pracy, roczne ubezpieczenie komunikacyjne za 1 zł – to tylko niektóre elementy nowej, letniej oferty Autonomia. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu Volkswagen Financial Services teraz sprawdzone auta używane marek ŠKODA, SEAT, Audi i Volkswagen są dostępne na jeszcze lepszych warunkach.

Lista argumentów przemawiających za posiadaniem auta jest coraz dłuższa. Epidemia sprawiła, że samochód niemal z dnia na dzień stał się najbezpieczniejszym sposobem na dotarcie do pracy czy zrobienie weekendowych zakupów. Jest to także bez wątpienia najlepszy środek transportu podczas rodzinnych wakacji. Oczywiście warto pamiętać, że epidemia to także czas większej niepewności ekonomicznej. Tym bardziej warto szukać rozwiązań tańszych, ale i takich, które zminimalizują ryzyko niespodziewanych wydatków. Dlatego Volkswagen Financial Services proponuje Autonomię – ofertę na pewne, sprawdzone auta używane marek Grupy Volkswagen.

Teraz jeszcze więcej Autonomii dla firm

Limitowana, letnia oferta VWFS jest skierowana do osób, które skorzystają z oferty leasingu Autonomia na samochody osobowe marki Volkswagen. Jeżeli przy podpisywaniu umowy wpłacą 10 proc. wartości pojazdu, to będą mogły zapłacić o dwie miesięczne raty mniej. Ciekawą propozycją i swoistą „poduszką bezpieczeństwa” w tych niepewnych czasach jest ubezpieczenie od utraty pracy. Będą nim objęci ci, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Świadczenie jest równe racie leasingu i może być wypłacane nawet przez 6 miesięcy.

Volkswagen Financial Services zminimalizował także ryzyko wydatków związanych z potencjalnymi naprawami i proponuje ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW, Assistance) na rok za 1 zł. Ta oferta dotyczy marek: Volkswagen, ŠKODA, SEAT oraz Audi. – Wraz z ofertą Autonomia można wykupić pakiety przeglądów lub przedłużyć gwarancję. Daje to skuteczną ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami napraw. Dzięki pakietom przeglądów można skorzystać z wysokiej jakości usług serwisowych ASO – tłumaczy Michał Dyc, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej w Volkswagen Financial Services.

Autonomia jest dostępna także dla nabywców prywatnych. Kredyt Autonomia działa na niemal takich samych zasadach jak leasing. Klient ma do wyboru takie same parametry: czas trwania umowy (24, 36 lub 48 miesięcy), wysokość wkładu własnego (od 0 do 30%) oraz limit kilometrów (od 10 do 40 tys. km rocznie). Warto jednak pamiętać, że w przypadku kredytu w miesięcznej racie jest od razu uwzględnione ubezpieczenie komunikacyjne na jeden rok użytkowania oraz ubezpieczenie LIFE albo GAP. Ubezpieczenie LIFE chroni kredytobiorców w przypadku zdarzeń losowych (np. utrata pracy, poważne zachorowanie), a ubezpieczenie GAP przed stratą finansową w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu.

Co to jest Autonomia?

Autonomia obejmuje maksymalnie kilkuletnie pojazdy, które pochodzą z polskich salonów i wyróżniają się pewną historią oraz udokumentowanym przebiegiem. Co więcej, ich stan został dokładnie zweryfikowany przez fachowców, co jest gwarancją bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji. Z uwagi na to, że są to młode i nowoczesne modele, ich wyposażenie, komfort i wygoda powinny spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Autonomia działa na podobnych zasadach jak wprowadzony przez Volkswagen Financial Services już ponad sześć lat temu kredyt i leasing z niskimi ratami na nowe samochody. Korzyści dla kupujących są zbliżone: poczynając od niskich rat, do wygodnej dla klienta możliwości zwrotu auta na zakończenie umowy. – Główną zaletą oferty pozostaje jednak pewność. Pewność tego, że nasze auto będzie miało wiarygodną historię serwisową oraz przebieg – wyjaśnia Michał Dyc.

Dla kogo Autonomia?

Ekonomiczna Octavia? Rodzinny Passat kombi? A może prestiżowe Audi? W tej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Aby skorzystać z Autonomii należy wybrać na www.autonomiauzywane.pl interesujący nas model, a następnie określić w zapytaniu do sprzedawcy, jak długo chce się nim jeździć, ile przeciętnie pokonuje się kilometrów w skali roku i wreszcie – jaka opłata wstępna będzie najlepsza: na start można wpłacić od 0 do 30% wartości auta. W zależności od tego raty będą odpowiednio wyższe lub niższe. Na wysokość rat ma także wpływ długość umowy. Można ją podpisać na okres od 24 do 48 miesięcy. – Po zakończeniu umowy mamy do wyboru dwie możliwości. Zwracamy pojazd i jeśli chcemy, to zmieniamy go na nowszy model lub jednorazowo spłacamy pozostałą wartość samochodu. Wszystko dopasowane do naszych oczekiwań – podkreśla Michał Dyc, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej w Volkswagen Financial Services.

O szczegóły oferty Autonomia można zapytać u dealerów marek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen Samochody Dostawcze w całej Polsce oraz na stronie programautonomia.pl 

kontakt dla mediów
Miłosz Kozicki
Volkswagen Financial Services
Miłosz Kozicki

m.kozicki@publicdialog.pl

tel: (+48 22) 100 68 12

informacje o firmie

więcej z kategorii nowe produkty/usługi