nowe produkty/usługi sport towary konsumpcyjne

Domowe stroje Borussii Dortmund na sezon 2020/2021

01.07.2020 | Puma

Warszawa, 1 lipca, 2020 r. — PUMA prezentuje stroje domowe Borussii Dortmund na sezon 2020/2021. Najnowsze stroje są inspirowane i bezpośrednio nawiązują do legendarnej stacji metra Westfalenhallen.

Koszulka, w której piłkarze zagrają na Signal Iduna Park, inspirowana jest bramą prowadzącą do serca Dortmundu. Podziemna stacja Westfalenhallen to jeden z głównych punktów orientacyjnych, a także wyjście dla kibiców, którzy wyruszają w podróż na stadion BVB. Specjalnie przygotowany czarny nadruk graficzny jest hołdem dla dworca. Zawiera elementy architektury i doskonale integruje się z projektem koszulki.

Stacja jest kluczowym elementem kultury kibicowskiej w Dortmundzie, a podświetlany kompas na podłodze jest jednym z symboli stacji. Rozłożony na części pierwsze, został wklejony w żółtą podstawę koszulki, tworząc dynamiczny wzór przyciągający wzrok.

Profesjonalna koszulka jest wyposażona w lekką technologię DryCELL firmy PUMA, która szybko wchłania wilgoć i zapewnia maksymalny komfort.

Najnowsze domowe komplety Borussii Dortmund będą dostępne od 1 lipca na stronie PUMA.com, w oficjalnym sklepie BVB, na stronie shop.bvb oraz w wybranych sklepach na całym świecie.

 

kontakt dla mediów
Kacper Galan
Account Executive, Puma
Kacper Galan

Kacper.Galan@mslgroup.com

informacje o firmie

PUMA jest jedną z wiodących na ryku marek sportowych, projektującą i sprzedającą obuwie, odzież oraz akcesoria. Od 70 lat nieustannie buduje reputację producenta tworzącego najlepsze produkty dla sportowców na całym świecie. W swojej ofercie PUMA posiada produkty w linii lifestyle i performance w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Marka od lat angażuje się w ekscytujące współprace ze znanymi projektantami, przenosząc sport do kultury oraz mody ulicznej. Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf oraz stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 13 000 osób na całym świecie, a jej siedziba mieści się w Herzogenaurach w Niemczech. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.puma.com.

załączniki

więcej z kategorii nowe produkty/usługi