handel sprawy społeczne towary konsumpcyjne

Przestrzegamy przed fałszywymi promocjami i próbami wyłudzenia

W sieci pojawia się coraz więcej fałszywych informacji na temat promocji umożliwiających zakup smartfonów Samsung Galaxy S20 w podejrzanie niskich cenach. Nie daj się oszukać!

Ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów, które jest dla nas najwyższym priorytetem, oświadczamy, że Samsung Electronics Polska nie jest organizatorem tego typu promocji. Jednocześnie przestrzegamy przed podmiotami podszywającymi się pod naszą firmę. Apelujemy do klientów o wzmożoną czujność.

Z informacji uzyskanych przez Samsung wynika, że akcje, w ramach których można kupić np. smartfony Samsung Galaxy S20 w cenie 1EUR, to działanie mające na celu wprowadzanie klientów w błąd przez podmiot w żaden sposób niezwiązany z firmą Samsung oraz najpewniej próba wyłudzenia pieniędzy. Przestrzegamy przed klikaniem w podejrzane linki i korzystaniem z ofert bez uprzedniej weryfikacji ich wiarygodności i rzetelności.

Prosimy o ostrożność i zakupy tylko ze sprawdzonych źródeł!

Osoby zainteresowane zakupem urządzeń marki Samsung zachęcamy do skorzystania z oferty partnerów. Wszystkie oficjalne promocje firmy Samsung na model Samsung Galaxy S20 można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/pl/offer/

 

kontakt dla mediów
Olaf Krynicki
Rzecznik Prasowy, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Olaf Krynicki

o.krynicki@samsung.com

tel: +48 600 088 747

informacje o firmie

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie   telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach:  https://news.samsung.com/pl/  oraz  http://news.samsung.com.

więcej z kategorii handel