wydarzenia sport

Startuje Liga Runmageddon Games

07.02.2020 | Runmageddon

Widowiskowa rywalizacja na krótkim torze przeszkód powraca. W 2020 roku odbędzie się liga wiosenna i jesienna Runmageddon Games, a zawodnicy będą mogli zawalczyć o nagrody pieniężne i wyjazd na igrzyska do Tokio.

Runmageddon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zawodników krótkich torów przeszkód tzw. „Ninja Tracków”. Zaprasza ich do rywalizacji w Lidze Runmageddon Games. W 2020 roku odbędzie się 6 zawodów, w których chętni będą walczyć o miejsce na podium oraz o nagrody pieniężne. Wiosną zawodnicy zmierzą się na 100-metrowym torze przeszkód w trzech lokalizacjach: we Wrocławiu (4-5.04), w Trójmieście (16-17.05) i Warszawie (30-31.05). Jesienią rozegrane będą kolejne zawody, które wyłonią mistrzów.

Partnerem Runmageddon Games jest forBet, jeden z trzech największych, polskich bukmacherów. Ufunduje on nagrody pieniężne o łącznej wartości 15 000 złotych i zaprosi najlepszego zawodnika ligii wiosennej na Igrzyska Olimpijskie do Tokio. Wyjazd będzie nagrodą specjalną dla wygranego, który w klasyfikacji generalnej ligi wiosennej zdobędzie najwięcej punktów. W razie punktowego remisu o przyznaniu nagrody zadecyduje czas. Ponadto, podczas dwóch Runmageddonów we Wrocławiu oraz Warszawie zwodnicy będą mogli walczyć o punkty do Ligi OCR POLSKA. Rywalizacja toczyć się będzie zarówno idnywidualnie, jak i w sztafetach. Więcej informacji o lidze w regulaminie na stronie: http://bit.ly/2SosLaN

Materiał filmowy: https://www.facebook.com/RunmageddonPL/videos/2736319616448375/

 

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia - Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia