media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Rusza nowy serwis analityczny PB Forecast przygotowany przez Puls Biznesu i SpotData.

10.12.2019 | Puls Biznesu

Puls Biznesu i SpotData uruchamiają nowy serwis analityczny PB Forecast składający się z czterech tematycznych pakietów: Makro Unia Europejska, Makro Europa Wschodnia, Opakowania oraz Branża Metalowa.

W ramach wybranego pakietu subskrybenci będą co tydzień otrzymywali analizy przedstawiające najważniejsze informacje gospodarcze, prognozy rynkowe i zmiany polityczno-regulacyjne dotyczące wybranej branży lub głównych gospodarek UE i państw sąsiadujących z Polską.

Dodatkowo raz w miesiącu subskrybenci otrzymają analizę makroekonomiczną dotyczącą Polski oraz analizę surowcowo-walutową.

Serwis kładzie nacisk na spojrzenie w przyszłość. Znajdują się w nim scenariusze rozwoju rynku oraz opisy jakie czynniki i w jaki sposób mogą wpłynąć na trendy w gospodarce i poszczególnych branżach.

„Serwis PB Forecast to wyjście naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Oprócz aktualnych wiadomości o biznesie, rynkach kapitałowych oraz informacji pomagającym przedsiębiorcom prowadzić firmę, będziemy dostarczać również bardziej pogłębione analizy, ale przedstawione w przystępnej formule” – mówi Grzegorz Nawacki, redaktor naczelny Pulsu Biznesu.

„Dostrzegamy, że firmy potrzebują szczegółowych danych i informacji branżowych dostarczanych w systematyczny sposób. Otoczenie rynkowe zmienia się bardzo szybko więc dostęp do aktualnych analiz i prognoz ułatwia podejmowanie decyzji biznesowych. Zaczynamy od paru branż i stopniowo będziemy poszerzać ofertę” - mówi Ignacy Morawski, dyrektor SpotData.

PB Forecast jest serwisem dla przedsiębiorców, managerów, liderów opinii i wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi informacjami gospodarczymi i chcą opierać swoje decyzje na rzetelnych analizach.

Więcej na https://www.pb.pl/forecast/

---------------------------------------------------------------------------------------

Puls Biznesu to jedyny dziennik w Polsce, który w 100 proc. koncentruje się na tematyce biznesowej. Jest jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów biznesowych, czytanym przez kilkadziesiąt tysięcy przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej, prowadzi również portal ekonomiczny pb.pl, docierający do ponad miliona użytkowników. www.pb.pl

SpotData jest centrum analitycznym należącym do Bonnier Business Polska, wydawcy „Pulsu Biznesu”. Analitycy SpotData zajmują się dostarczaniem firmom danych i analiz branżowych, zaś aplikacja spotdata.pl udostępnia 30 000 szeregów danych dotyczącej polskiej i światowej gospodarki, wraz z narzędziami do ich wizualizacji. www.spotdata.pl

kontakt dla mediów
Karolina Kowalska
Chief Marketing Officer, Puls Biznesu
Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl

tel: 22 333 98 01

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama