handel

Poczta Polska głównym partnerem akcji „Wybieram 590”

03.12.2019 | Poczta Polska

"Wybierajmy polskie – sobota dla Polski" to hasło  ogólnopolskiego programu społeczno - edukacyjnego „Wybieram 590”, który polega na promowaniu wśród społeczeństwa idei wspierania rozwoju gospodarczego Polski poprzez wybieranie usług i produktów oferowanych przez polskie firmy. Program odgrywa znaczącą rolę w kształtowaniu postaw patriotyzmu konsumenckiego.

W trakcie tegorocznej edycji Kongresu 590 zainaugurowana została kampania edukacyjna „Wybieram 590”, której celem jest zachęcanie społeczeństwa do świadomego wybierania polskich produktów i wspieranie w ten sposób długofalowego rozwoju naszej gospodarki. Istotnym zadaniem jest również uświadomienie konsumentom korzyści z wyboru polskich produktów i wpływu tej decyzji na rozwój Polski.

Udział Poczty Polskiej jako głównego partnera „Wybieram590” – ma na celu podkreślenie, jak ważne dla jedynej tak dużej polskiej firmy pocztowo-kurierskiej jest wspieranie rozwoju polskiej gospodarki i dbałość o najwyższą jakość produktów i usług. 

- Trudno sobie wyobrazić firmę bardziej polską niż Poczta Polska, która nawet w swojej nazwie ma słowo Polska. Jesteśmy najstarszą krajową organizacją gospodarczą, w tym roku obchodzimy 461 rocznicę powstania - mówi Grzegorz Kurdziel, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Program „Wybieram 590” zostanie zainaugurowany akcją #sobotadlaPolski, planowaną na 7 grudnia. Od tej chwili każda pierwsza kalendarzowa sobota grudnia zostanie ustanowiona, jako dzień zakupów produktów wytworzonych na terenie Polski. Więcej informacji o akcji na stronie wybieram590.pl .
kontakt dla mediów
Justyna Siwek
rzecznik prasowy, Poczta Polska
Justyna Siwek

rzecznik@poczta-polska.pl

tel: 22 656 54 28

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii handel