sport

Szef i szefowa tras, czterech inżynierów i…., czyli kto tworzy ekipę Runmageddonu

02.12.2019 | Runmageddon

Runmageddon to sport, emocje, wyzwanie i zabawa. To także niezwykła i niepowtarzalna społeczność, którą budują ludzie – Uczestnicy oraz sami Organizatorzy. Ci drudzy odpowiadają za przygotowanie biegów, budowę przeszkód i trasy, czy za rozwiązywanie trudnych spraw. Wiele z ich wymyślnych pomysłów przeszło wręcz do historii polskich eventów OCRowych. Stąd zrodził się pomysł przedstawienia fanom Runmageddonu członków ekipy, którzy odpowiadają między innymi za pamiętne kocierskie zasieki czy podwójnego Wariata na trasie.

- Ekipa Runmageddonu to energiczna, kreatywna, pełna szalonych pomysłów grupa. Za każdym z członków stoi fascynująca historia, a my postanowiliśmy pochwalić się nimi naszej społeczności - mówi Jaro Bieniecki, prezes firmy. – W rezultacie na fanpage’u Runmageddonu pojawiła się nowa, cotygodniowa seria – WINNI! Wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się kto stoi za wszelkimi mordęgami, które wyczarowujemy na każdym evencie, zapraszam serdecznie do zaglądnięcia na nasz profil – podkreśla Jaro.

Do tej pory na profilu marki pojawiły się już trzy odcinki serii – przedstawiony został Mateusz Śliwa, czyli szef trasy, czterech inżynierów: Dawid Balura, Paweł Mrożek, Sebastian Śmigaj i Marcin Nowakowski, którzy co event montują i stawiają przeszkody oraz Patrycja Hornig, która odpowiada za trasy i przeszkody. Cykl przewiduje jeszcze trzech kolejnych runmageddonowych bohaterów, ale trwają już negocjacje nad kolejną edycją, gdyż seria cieszy się dużą popularnością wśród Uczestników.

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport