ekonomia/biznes/finanse nauka/edukacja/szkolenia

Na fali trendów w branży HR

17.09.2019 | EY

EY Polska przygotował program EY HR Wave, skierowany do profesjonalistów, zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi - dyrektorów personalnych, HR Business Partnerów, managerów oraz specjalistów HR. EY HR Wave, stworzony przez zespół EY People Advisory Services, to cykl spotkań i wydarzeń online, podczas których specjaliści mogą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje zawodowe, a także budować relacje z innymi ekspertami z branży, wymieniając się wiedzą, doświadczeniem i wspólnie przyczyniając się do rozwoju rynku HR w Polsce.

Twórcy programu EY HR Wave postawili na interaktywne formy edukacji. Program ma na celu swobodną wymianę myśli i obserwacji, a także dyskusje prowadzone w gronie osób na co dzień zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi w firmach. Oprócz wzajemnej wymiany doświadczeń, zespół EY People Advisory Services zaprezentuje najnowsze trendy w branży oraz aktywnie włączy się w dyskusję na temat roli działów HR w budowie efektywnej organizacji. Eksperci omówią zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w kontekście strategii działalności firmy, jej organizacji, systemu compliance, kwestii podatkowych, a nawet technologicznych.

- Firmy starają się dostosowywać swoją działalność do szybko postępujących zmian, bo mają świadomość, że muszą nadążyć za nowymi potrzebami swoich klientów, a przy tym wyprzedzać konkurencję. Zmiany muszą jednak dotyczyć wszystkich działów, w tym również zarządzających zasobami ludzkimi. Dzięki bogatemu doświadczeniu rynkowemu i szerokiej praktyce ekspertów EY, wspólnie z klientami budujemy wartości kluczowe dla pozycji pracodawcy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Stworzyliśmy EY HR Wave po to, by z jednej strony dzielić się naszym doświadczeniem biznesowym, z drugiej strony tworzymy platformę wymiany wiedzy i doświadczeń. To innowacyjny i angażujący program, wypełniony szkoleniami i warsztatami online, którego celem jest kreowanie nowych rozwiązań. Łącząc kompetencje i różnorodne doświadczenia ekspertów EY, wspólnie budujemy nowe oblicze branży HR – mówi Michał Grzybowski, Partner w EY Polska, lider Zespołu People Advisory Services.

W ramach programu, uczestnicy wezmą udział nie tylko w warsztatach, ale również w dostępnej online grze symulacyjnej EY HR Wave Game. Drużyny wcielą się w pracowników HR fikcyjnej firmy WaveRunner Consulting, która stoi przed ambitnym celem stworzenia nowoczesnego systemu zarządzania zasobami ludzkimi. Cztery zadania w formie case study, z którymi będą musieli się zmierzyć zawodnicy, są symulacją zarządzania strategią HR w firmie i stworzone zostały na bazie doświadczeń i wyzwań biznesowych, z jakimi na co dzień spotykają się profesjonaliści z tej branży. Zespół, który osiągnie najlepsze rezultaty, w lutym przyszłego roku otrzyma tytuł „EY HR Team of the Year” oraz 100 000 złotych na realizację projektu doradczego realizowanego przez zespół EY.

W marcu twórcy programu EY HR Wave zaproszą ekspertów z branży HR do udziału w konferencji, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy, nowości technologiczne i case studies wdrożeń. W maju z kolei, na zakończenie pierwszej edycji programu, powstanie HR Trendbook 2020, czyli zbiór najważniejszych trendów w branży HR wraz z komentarzami ekspertów, prezentacją kluczowych rozwiązań i narzędzi, który będzie zawierać również wykaz najlepszych praktyk i porady dla ekspertów pracujących z branży.

Więcej informacji o programie EY HR Wave dostępnych jest na stronie: https://www.ey.com/pl/pl/services/people-advisory-services/hr-wave

kontakt dla mediów
Tomasz Bogusławski
Media Relations Koordynator, EY
Tomasz Bogusławski

tomasz.boguslawski@pl.ey.com

tel: +48 22 557 68 24

informacje o firmie
EY

O firmie EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 260 tysięcy pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma ponad 3 200 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w centrach kompetencyjnych. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 16 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY od wielu lat na całym świecie wspiera inicjatywy związane ze sztuką. W Londynie jest partnerem Tate Britain i Tate Modern. Współpracuje także z British Museum czy National Gallery. Liczne projekty realizowane są także w Australii. Od 2017 roku EY Polska jest Mecenasem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma została wielokrotnie wyróżniona tytułem Idealnego Pracodawcy według Uniwersum, a także Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. W 2018 roku Great Place to Work nagrodził EY w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl  

 

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse