styl życia kultura/sztuka/rozrywka

Klif Gdynia: Wraz z jesienną kolekcją rusza Glam & Fashion studio – porady znanych stylistów i wizażystów. Warto zapisać się już dziś

13.09.2019 | Galeria Klif

Jesienną kolekcję gdyński Klif otwiera zapraszając klientki i klientów do skorzystania z nowej odsłony lubianej przez klientów gdyńskiego Klifu usługi – doradztwa stylizacji. W Glam & Fashion Studio porad będą udzielać znani styliści - Katarzyna Kobiela, Grzegorz Bloch i Hanna Duda-Zacharewicz. Na konsultację warto zapisać się już dziś, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. 

Projekty KLIF | FASHION STUDIO oraz KLIF | GLAM STUDIO powstały z myślą o osobach, które chcą być na bieżąco z obowiązującymi trendami mody, jak i o tych, które oczekują profesjonalnego wsparcia w zakresie doradztwa wizerunkowego.

- Klienci Galerii Klif zorientowani są w dużej mierze na jakość i wyjątkowość produktów – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. – Klif oferuje duży wybór marek,  także tych z wyższej półki. Warto zasięgnąć porady stylisty i wybrać się na zakupy  z osobistym doradcą, aby cieszyć się świetnie dobranym strojem czy dodatkami.

Porady są bezpłatne, a udzielają ich doświadczeni i znani styliści.

Katarzyna Kobiela – styl biznesowy

Katarzyna Kobiela to stylistka, trenerka dress codu oraz etykiety biznesu, konsultantka w zakresie doradztwa personalnego, prelegentka na konferencjach, personal shopper.

W pracy bierze pod uwagę wykonywany zawód klienta, przyzwyczajenia, preferencje i… szuka kompromisu. Przekonuje, że spójny wizerunek buduje autorytet, dodaje pewności siebie, pomaga w kontaktach towarzyskich czy biznesowych.

- W ramach projektu KLIF | FASHION STUDIO można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z Katarzyną, zyskując wiedzę z zakresu etykiety biznesu – zaprasza Mariola Rogóż. – Można także poznać tajniki budowania indywidualnego stylu opartego na poczuciu komfortu.

Grzegorz Bloch – styl wieczorowy

Miłośnik mody i stylista gwiazd. Współpracował z redakcjami najlepszych tytułów magazynów modowych i lifestylowych w Polsce, prowadził dział mody magazynu GALA. W swoim portfolio ma profesjonalne sesje modowe, teledyski, reklamy, jak i pokazy mody.

- Grzegorz  chętnie porozmawia z klientami, paniami i panami, o ich potrzebach stylizacyjnych, a także pomoże uzupełnić szafę – zachęca Mariola Rogóż. -  Dzięki niemu można poznać i podpatrzeć tricki stosowane w show biznesie, aby zawsze szykownie wyglądać.

Hanna Duda-Zacharewicz – styl codzienny

Na spotkania zaprasza także Hanna Duda-Zacharewicz, wieloletnia stylistka Galerii Klif, autorka wielu artykułów o modzie i urodzie, charakteryzatorka filmowa i telewizyjna.

– Najlepsze stylizacje to te, które łączą ubrania bardziej ekskluzywne z tymi dostępnymi np. w sklepach sieciowych. Dzięki połączeniu, podróży między tym co popularne, a tym co rzadkie, powstają wyjątkowe stylizacje pasujące właśnie do konkretnej osoby – mówi Hanna Duda-Zacharewicz. – Istotne jest, aby uwypuklić zalety każdego człowieka i nastawić go pozytywnie do własnego wyglądu.

Zapisz się na konsultacje

Katarzyna Kobiela czeka na klientki i klientów  w poniedziałki 16 i 23 września oraz soboty – 21 i 28 września. Grzegorz Bloch zaprasza w ostatnią, handlową niedzielę miesiąca oraz poniedziałek – 29 i 30 września, Hanna Duda-Zacharewicz zaś zaprasza w każdą środę i czwartek. Dostępność stylistów i godziny ich pracy warto sprawdzić w kalendarzu, zamieszczonym na https://gdynia.klif.pl/

kontakt dla mediów
PR Manager, Galeria Klif
Alina Geniusz-Siuchnińska

alina.geniusz@inntu.pl

informacje o firmie

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

załączniki

więcej z kategorii styl życia