nauka/edukacja/szkolenia

Galeria Klif dla dzieci: od września rusza Gang Kliffiego

02.09.2019 | Galeria Klif

Cztery zabawne maskotki – pies, kot mysz i królik – wprowadzą najmłodszych gości Galerii Klif w tajniki programowania, języka angielskiego, teatru i szycia lub tworzenia zabawek ze… śmieci. Zwierzaki, których imiona pochodzą od gdyńskich dzielnic, będą także odwiedzać placówki edukacyjne, zachęcając dzieci do kreatywnego i wspólnego spędzania czasu.

Galeria Klif zaprasza od wtorku, 10 września na cotygodniowe, godzinne zajęcia dla najmłodszych. W każdym tygodniu będzie to inna propozycja.

Królik Redlak będzie wprowadzać dzieci w świat robotyki. Najmłodsi poznają dzięki niemu podstawy mechaniki, konstrukcji oraz programowania. W ruch pójdą zestawy Lego WeDo, Lego Maszyny Proste czy popularny program Scratch.

Myszka Kolibia jest odpowiedzialna za naukę szycia, wycinania, przyklejania – tworzenia niezwykłych rzeczy ze zwyczajnych materiałów. Dzięki niej nawet pudełko po chusteczkach będzie inspirujące!

Piosenki, filmiki, szalone słówka - tylko po angielsku! O poprawną wymowę, zapamiętywanie znaczeń, zadba kotka Oksywia. Dzięki niej okaże się, że nauka angielskiego to czysta zabawa!

Pies Kliffi - szef gangu - pozostawił teatr dla siebie. Osobiście weźmie udział nauczaniu scenicznego ruchu, pomoże w pięknym czytaniu i pokaże, jak ruchem wyrazić emocje.

Wszystkie organizowane zajęcia dla dzieci mają charakter otwarty. Na najmłodszych gości czekać będą nie tylko bohaterowie gangu Kliffiego, ale również kolorowe gadżety, m.in. kolorowanki, notesy i naklejki.

Zbierz i ubierz gang Kliffiego

Pies Kliffi i jego drużyna – królik Redlak, myszka Kolibia oraz kotka Oksywia – cztery bajkowe postacie, zaprojektowane specjalnie dla Galerii Klif, to nie tylko animatorzy przygód edukacyjnych, ale także… maskotki, które będzie można kolekcjonować i ubierać.

Każdy, kto zapragnie mieć ulubionego zwierzaka, może otrzymać specjalny paszport, do którego zbierane będą pieczątki. Warto robić regularne zakupy w Klifie, ponieważ już 5 pieczątek pozwala na otrzymanie maskotki, a 3 kolejne – na uzyskanie jednego z dwóch zestawów zabawkowych ubranek. Jak na galerię handlową przystało, dla maskotek przygotowano bowiem kolekcje modowe – jesienno-zimową i wiosenno-letnią. Jedną pieczątkę można uzyskać po wydaniu 100 zł w sklepach Galerii Klif biorących udział w akcji. 

Paszporty Gangu Kliffiego będą wydawane już od 2 września w punkcie informacyjnym w galerii Klif na poziomie 0.

Szczegóły akcji dostępne są www.gdynia.klif.pl

kontakt dla mediów
Marketing Manager, Galeria Klif
Beata Górska

beata.gorska@cushwake.com

tel: 603 692 757

informacje o firmie

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

załączniki

więcej z kategorii nauka/edukacja/szkolenia