handel

Otwarcie salonu Ziaja dla Ciebie w Poznań Plaza

26.08.2019 | Klépierre

Do grona najemców Poznań Plaza, galerii z portfolio grupy Klépierre, dołączyła kolejna marka. W centrum został otwarty nowy salon Ziaja dla Ciebie. Sklep znajduje się na pierwszym piętrze, naprzeciwko strefy food court.

Z okazji otwarcia nowego salonu, marka Ziaja przygotowała dla klientów poznańskiej galerii specjalną promocję – osoby, które zrobią zakupy w nowym punkcie otrzymają dodatkowy produkt gratis*. Ponadto przewidziane są liczne rabaty na wybrane kosmetyki.

Ziaja to polska firma, która od 30 lat zajmuje się produkcją farmaceutyków oraz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. W portfolio marki znajduje się około 1000 produktów, dostępnych w trzech liniach: Ziaja, Ziaja med (kosmetyki dla osób zmagających się z uciążliwymi zmianami skórnymi) oraz Ziaja pro (preparaty nadające skórze blask i zdrowy wygląd). Kosmetyki polskiego producenta cieszą się zaufaniem i sympatią klientów na całym świecie, a liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają ich jakość.

*Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

kontakt dla mediów
Marta Ortiz
Account Executive, Klépierre
Marta Ortiz

marta.ortiz@mslgroup.com

tel: +48 22 448 98 00

informacje o firmie

POZNAŃ PLAZA

Centrum handlowe Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na blisko 30 tys. m2 klienci znajdą około 140 salonów i sklepów z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. W Poznań Plaza znajduje się 10 sal kinowych Cinema City i jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Poznań Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Więcej informacji:

www.poznanplaza.pl

www.facebook.com/CH.Poznan.Plaza

https://www.instagram.com/poznanplaza/

załączniki

więcej z kategorii handel