sport

Sportstyle AW19

13.08.2019 | 4F

4F Woman

Body waving

Sporstylowa linia Body waving to nowoczesna wizja marynistycznego trendu. W kolekcji pojawia się motyw fal skontrastowanych ze światłem na tafli wody. Odcienie niebieskiego łączą się z granatem i bielą w graficznych zestawieniach, a kurtki, leginsy i spodenki pokrywa cyfrowy wzór morskich fal. Sportowa estetyka widoczna jest w wykorzystanych barwach, krojach i nadrukach. Kompletna garderoba pozwala tworzyć stroje na letni odpoczynek lub aktywność fizyczną.

Divine lines

Divine lines to nowoczesny miejski wizerunek wzbogacony o techniczne detale. Inspiracją do powstania linii był streetwear. Monolityczne formy w pastelowych barwach rozświetlono neonowymi kontrastami. Linia dedykowana jest kobietom, które lubią proste formy i jednocześnie nie unikają wyrazistych, graficznych połączeń.

Perfect glitch

Perfect glitch to kolekcja przygotowana w chłodnej tonacji grantu i kobaltu, które przełamano neonowymi akcentami w kolorze limonki. W nadrukach wybranych modeli t-shirtów i bluz widoczna jest gradacja barw. W kolekcji znajdują się modele bluz pasujące do różnych sylwetek, sportowe modele sukienek, legginsy z wykończeniem szybkoschnącym 4F DRY oraz bawełniane spodnie. Stonowana kolorystyka przy wyszukanych wzorach i kształtach pozwala tworzyć nowoczesny, wielowymiarowy styl.

Empower up

Empower up to energetyczna kontynuacja linii biegowej o tej samej nazwie. W linii widoczny jest trend blokowego połączenia kolorów. Róż i burgund zestawione są z bielą i czernią. Geometryczne cięcia rozbijają kształty bluz o kroju oversize, natomiast lampasy wzdłuż nogawek spodni i legginsów wysmuklają sylwetkę.

Art of street

Art of street to spotkanie sztuki z miastem oraz historii z nowoczesnością. Symbole starożytnej rzeźby zestawiane są nowoczesną typografią i blokowością. Wyrazistym kolorem kolekcji jest czerwień, którą uzupełniono melanżem, czernią i bielą. W kolekcji znajdują się ponadczasowe fasony topów, oraz nowoczesny top ze stójką i lampasami wzdłuż rękawów.

 

4F Man

Monochromatic

Motywem przewodnim linii jest monochromatyczny kontrast kolorystyczny oraz mocne blokowe cięcia. Barwy kolekcji to paleta czerni, bieli, szarości z mocnym, kobaltowym akcentem. Inspiracją do stworzenia linii był parkour oraz miejska geometria betonowych ulic. Street art widoczny jest w dynamicznych nadrukach miejscowych, nadrukach na całej powierzchni odzieży oraz wariacji nt. logotypu. Kolekcja oprócz spodni w różnych długościach, t-shirtów

The lost world

Linia The lost world to połączenie energetycznego pomarańczu, czerni i burgundu. Motywem przewodnim linii jest oryginalny wulkaniczny nadruk pojawiający się w t-shirtach i bluzach oraz linearne nadruki przedstawiające mapę świata. Oprócz t-shirtów, bluz i spodni, w kolekcji znajdują się techniczna parka z ociepleniem syntetycznym oraz membranowa kurtka 3w1 (NeoDry 8000) z wypinaną puchówkę i odpinanym kapturem.

Mossy camouflage

Mossy Camouflage to propozycja kamuflażu inspirowanego poznawaniem natury w mglistym krajobrazie. Paleta kolorystyczna to khaki zestawione z bielą i granatem oraz kolor niebieski. Kamuflaż widoczny jest w formie nadruków miejscowych oraz całości odzieży. Oprócz t-shirtów, bluz i spodni, w linii Mossy camouflage znajdują się kurtki z ocieplaną, m.in. miejski płaszcz z technicznym wypełnieniem Primaloft Gold i wykończeniem DWR oraz kurtka wypełniona puchem syntetycznym ze zgrzewanymi pikowaniami, odpinanym kapturem i wykończeniami DWR.

Night riders

Night riders to linia nawiązująca do dynamiki nocnych wyścigów oraz nocnych świateł w mieście. Wyróżnikiem linii są mięsiste, ciepłe bluzy z kieszenią kangurką i wysoką gardą oraz t-shirty z nadrukami w kontrastowych barwach i twórczym podejściem do typografii. Uzupełnieniem kolekcji jest kurtka z membraną NeoDry 5 000, klejonymi szwami na kapturze, ramionach i rękawach.

Run the city

Linia Run the city to propozycja dla wielbicieli miejskiego stylu. Ponadczasowe formy bluz, dresów i koszulek w sportowych odcieniach czerwieni i kobaltu na bazie szarości urozmaicono typograficznymi nadrukami i dynamicznymi akcentami w postaci lampasów i panelowych form.

informacje o firmie
4F

załączniki

więcej z kategorii sport