sport

Nowość! Runmageddon Family po raz pierwszy w Gliwicach

04.06.2019 | Runmageddon

Runmageddon zaprasza rodziców z dziećmi do wzięcia udziału w nowej formule Runmageddon Family. W dniu 7 lipca br. w Gliwicach śląskie rodziny oraz dzieci i rodzice, którzy za ekstremalnym eventem przemierzają Polskę będą mogły spróbować swoich sił pokonując wspólnie trasy rodzinnego Runmageddonu.

- To jest niesamowite, że rodzice coraz cześciej zarażają swoją pasją do Runmageddonu dzieci, dlatego właśnie podjęliśmy decyzję o zaproszeniu rodziców i dzieci do wspólnego startu w Gliwicach. Będzie to dla nich przygoda, pełna wyzwań i wzruszeń. Będą pokonywać naszą ekstremalną trasę razem - mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

W Runmageddonie, z każdym rokiem startuje coraz więcej małych śmiałków. Dorośli, którzy regularnie podejmują się ekstremalnego wyzwania, deklarują chęć zarażenia bakcylem swoich dzieci i zachęcają je do pokonywania pełnej przygody trasy Runmageddonu Kids lub Junior. Z myślą o runmageddonowych rodzinach, organizator biegu podjął decyzję o zorganizowaniu pierwszego Runmageddonu Family w Gliwicach. Rodzic ze swoją latoroślą będzie mógł zmierzyć się z trasą dwóch kilometrów najeżoną 15 przeszkodami. Jedne z nich będą wzięte z tras dla dorosłych i dedykowane rodzicom, inne, te z formuły Runmageddonu Kids, pokonywać będą dzieci. Z niektórymi mierzyć się będzie można wspólnie. Runmageddon Family będzie świetną okazją do kibicowania, wspólnej  integrującej rywalizacji, która zapewni mnóstwo pozytywnych emocji.

Runmageddon Gliwice odbędzie już w pierwszy weekend lipca, w miejscu o iście sportowym duchu czyli Arenie Gliwice. Dzięki gościnności Miasta Gliwice, Runmageddończycy oraz mieszkańcy Śląska będą mogli spędzić fenomenalny weekend przepełniony przygodą i sportowymi wyzwaniami. Zapisy do udziału w Runmageddonie prowadzone są na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019. Osoby, które decydują się na start mają do wyboru 5 formuł. Dorośli oraz młodzież po 16 roku życia, ale za osobistą zgodą rodziców mogą pokonać następujące formuły: Intro (3 km i 15 przeszkód), Rekrut ( 6 km i 30 przeszkód). Rodziny mogą zapisać się na Runmageddon Family. Dzieci w wieku 4-11 lat zmierzą się z Runmageddonem Kids (1 km i 10 przeszkód). Młodzież między 12-15 rokiem życia będzie mogła podjąć wyzwanie pokonania Runmageddonu Junior (2 km i 15 przeszkód).

kontakt dla mediów
Karina Cywińska
PR Manager, Runmageddon
Karina Cywińska

karina.cywinska@runmageddon.pl

tel: +48 698 555 835

informacje o firmie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

załączniki

więcej z kategorii sport