nowe produkty/usługi towary konsumpcyjne media/marketing/reklama

Sałatkowe nowości od SEKO

22.05.2019 | SEKO

Na rynek trafiły kolejne nowości od SEKO S.A., polskiego przedsiębiorstwa przetwórstwa rybnego. Sałatki majonezowe – śledziowa z jajkiem oraz sałatka z kurczakiem, ryżem i brzoskwinią to nowe pozycje asortymentowe. W sałatkach warzywnych odświeżono zaś recepturę.

Sałatka z kurczakiem, ryżem i brzoskwinią to idealna propozycja na drugie śniadanie lub przekąskę w pracy. Propozycja zawiera wędlinę z kurczaka, gotowany ryż, brzoskwinię konserwową, seler gotowany, marchew oraz marynowaną cebulę. Produkt jest w gramaturze 140 g.

Śledziowa sałatka z jajkiem to również nowość, która oprócz śledzia i gotowanych jajek zawiera gotowane ziemniaki, seler, marchew oraz groszek zielony konserwowy. Gramatura tej sałatki to 150 g.

Odświeżona została również receptura sałatki warzywnej polskiej z groszkiem. W jej skład wchodzą: groszek zielony konserwowy, gotowane ziemniaki, seler, marchew oraz cebula marynowana. Produkt o gramaturze 150 g.

Sałatki są dostępne dla klientów m.in. sieci Lewiatan, Mila, Selgros, Netto, Carrefour, E.Leclerc oraz  w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

informacje o firmie

***

W ofercie SEKO jest ponad 200 pozycji asortymentowych w 17 kategoriach. Są to marynaty, mrożonki, pasty, sałatki i konserwy przygotowane głównie na bazie śledzia i makreli sprowadzanych z certyfikowanych łowisk Islandii, Norwegii, Danii, Niemiec i Kanady. Produkty SEKO są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, a także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Rumunii, we Włoszech i we Francji oraz na Litwie. Na rynku pojawiła się nowa linia produktów z serii "Zdrowo i wygodnie".

więcej z kategorii nowe produkty/usługi