wydarzenia sport

Już 16 czerwca Mitsubishi Motors Golf Championship

06.05.2019 | Mitsubishi Motors

Już 16 czerwca startuje turniej golfowy Mitsubishi Motors Golf Championship. To już druga edycja turnieju golfowego marki spod znaku Trzech Diamentów. Zawodom będzie towarzyszył piknik dla zawodników i zaproszonych gości a liczne atrakcje o tematyce podróżniczej mają na celu zobrazowanie hasła Mitsubishi Motors - Drive your Ambition. Imprezę zaszczycą swą obecnością znakomici aktorzy i ambasadorzy marki Mitsubishi w Polsce – Anna Cieślak i Bartłomiej Topa.

Podobnie, jak w ubiegłym roku Mitsubishi Motors Golf Championship cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Golfiści zarezerwowali wszystkie miejsca na turniej zaledwie w ciągu kilku dni od uruchomienia zapisów.

Drive Your Ambition
Mitsubishi Motors od lat wspiera rozwój golfa w Polsce. Marka była partnerem Polish Masters - prawdopodobnie największego cyklu turniejów dla amatorów golfa w Polsce. Organizacja zawodów pod własną marką to kolejny krok w tym rozwoju.

Do organizacji turnieju podchodzimy równie ambitnie, jak do produkcji naszych aut. Chcemy, żeby rozgrywki były dla golfistów wyzwaniem, a jednocześnie przyniosły im ogromną satysfakcję.” – mówi Yasuyuki Oyama, Prezes Zarządu Mitsubishi Motors Polska. „Pragniemy również przybliżyć ten wspaniały sport osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z golfem. Stąd pomysł na towarzyszący turniejowi piknik.”

W niedzielę 16 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & CC pod Warszawą goście mogą liczyć na wiele atrakcji, które - zgodnie z hasłem marki Mitsubishi - nawiązują do tematyki podróżniczej. Uczestnicy pikniku spotkają się ze znanymi gośćmi, wezmą udział w konkursach z nagrodami i skosztują dań z czterech stron świata. Dzieci mogą liczyć na wiele gier i zabaw a także spróbować swych sił na ściance wspinaczkowej. Goście będą także mogli przetestować najnowsze, odpowiednie na każdą podróż, modele aut Mitsubishi – Eclipse Cross, Outlander, ASX i L200.

W ramach pikniku uczestnicy wezmą także udział w lekcjach golfa pod okiem profesjonalnych trenerów.

Zaproszone gwiazdy
Swą obecność na pikniku potwierdzili także znakomici aktorzy Bartłomiej Topa i Anna Cieślak, którzy są ambasadorami marki Mitsubishi. Znany z takich hitów filmowych jak „Drogówka” czy „Karbala” Topa zasiadł ostatnio za kierownicą najlepiej wyposażonej wersji Mitsubishi Outlandera – 2019 Instyle Plus CVT z napędem na 4 koła i benzynowym, 2-litrowym silnikiem o mocy 150 KM. Wierna marce Mitsubishi już od ponad 3 lat Anna Cieślak jest ambasadorką najpopularniejszego w Polsce modelu spod znaku Trzech Diamentów - Mitsubishi ASX.

Więcej informacji o turnieju można znaleźć na stronie http://mitsubishigolf.pl/

kontakt dla mediów
Kinga Lisowska
PR Manager , Mitsubishi Motors
Kinga Lisowska

kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia