styl życia media/marketing/reklama

Dzień Kobiet z Klifem już jutro! Wygraj stylizację za 3 tysiące złotych w konkursie Galerii Klif

07.03.2019 | Galeria Klif

Sztuka, konkursy, warsztaty i  porady, a na deser – stylizacje Piotra Sałaty to atrakcje, które Galeria Klif przygotowała z okazji Dnia Kobiet. Aby klientki mogły skorzystać z porad, wziąć udział w konkursach i podziwiać wyjątkową wystawę malarstwa Jacka Juriewicza, klifowy Dzień Kobiet odbędzie się w  sobotę, 9 marca. Tego też dnia artysta będzie tworzył portrety pań, odwiedzających gdyńską galerię.

Już dziś, 8 marca,  na ulice Gdyni i Sopotu wyjedzie Klif Cadillac Eldorado, kierowany przez eleganckich gentlemanów, którzy spotkanym paniom złożą życzenia i wręczą kwiaty, zachęcając do udziału a sobotnich atrakcjach.

Strefy dla kobiet w Klifie

Galeria Klif  przygotowała strefy kobiet tak, aby każda z pań znalazła coś dla siebie.  Nie zabraknie porad, warsztatów, prezentów, voucherów i zniżek.

W strefie mody będzie można  skorzystać z bezpłatnych konsultacji znanego stylisty gwiazd, Piotra Sałaty. Nagrodą w konkursie na gwiazdorską stylizację są modowe zakupy o wartości 3000 zł. Szczegóły zapisów do udziału w konkursie przedstawione są na facebookowym profilu Galerii Klif Konkurs "Gwiazdorska stylizacja z Piotrem Sałatą”.

Strefa urody i zdrowia oferuje nieodpłatne wykonanie  makijażu, dermokonsultacje i porady żywieniowe.

W strefie relaksu na panie czeka pyszna kawa serwowana gratis, prasa i warsztaty florystyczne.

Jej portret – ręką artysty

Panie będą miały też szansę na własny, przygotowany przez artystę portret. Będzie je tworzył sam Jacek Juriewicz, w strefie sztuki godzinach  12-14 i 14.30-16.30

Święto kobiecości w Klifie uświetni wystawa malarstwa Jacka Juriewicza - Kobieta. Spojrzenia i pragnienia.”


SCENARIUSZ WYDARZENIA

Zapraszamy na atrakcje w godzinach 12:00 - 18:00

Po każdej sesji  odbędą się konkursy

12:00 – 12:30 Powitanie
12:30 –16:30 Piotr Sałata - konkursowe stylizacje
14:00 Ogłoszenie laureata konkursu na najlepszą stylizację
13:30 - 17:00

Dbamy o zdrowie z Calypso czyli porady żywieniowe dla każdego
Trendy w bukieciarstwie na wiosnę
Porady dotyczące cery - Body Shop

18:00 Zakończenie

kontakt dla mediów
Marketing Manager, Galeria Klif
Beata Górska

beata.gorska@cushwake.com

tel: 603 692 757

informacje o firmie

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim Klientom ponad 140 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, BOHOBOCO, Charme, Calvin Klein Jeans, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Max&Co., Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta Klientów.

Do ich dyspozycji jest Supermarket Piotr i Paweł, strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

załączniki

więcej z kategorii styl życia