media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

IP: Punkty i nagrody Mastercard Priceless Specials już dostępne dla klientów eurobanku

31.01.2019 | Eurobank

Już teraz płacąc kartą debetową z logo Mastercard, klienci eurobanku mogą nie tylko korzystać z 5% zwrotu w Programie Codziennie Zyskuję, ale również zbierać punkty za transakcje u partnerów programu Priceless Specials i wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

 

Warszawa, 31 stycznia 2019 r.

eurobank przystąpił do programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials, umożliwiając swoim klientom posiadającym kartę debetową z logo Mastercard korzystanie z jego benefitów. Wystarczy zarejestrować w nim kartę płatniczą, a za każdą transakcję bezgotówkową zrealizowaną u ponad 70 partnerów programu, klientom zostaną automatycznie przyznane punkty, które można wymienić na nagrody.

Na powitanie klientów eurobanku w Mastercard Priceless Specials przygotowano promocję. Klienci, którzy zarejestrują się w programie do 31.03.2019 r. i wykonają jedną płatność kartą na kwotę min. 20 zł, otrzymają bonus startowy. Posiadacze kart Mastercard Debit Prestige otrzymają 2000 punktów powitalnych, które od razu mogą wymienić na 5 biletów do kina Cinema City, a użytkownicy kart Mastercard Debit – 800 punktów, które mogą wymienić na 2 bilety do kina. W promocji dostępne są też inne nagrody z katalogu programu.

Użytkownicy kart debetowych eurobanku z logo Mastercard samodzielnie zapisują się do programu Mastercard Priceless Specials - w szybki i łatwy sposób, poprzez formularz online dostępny na stronie https://eurobank.pl/ps/. Po zarejestrowaniu swojej karty mogą od razu zbierać punkty za opłacone nią transakcje, które zostały zrealizowane u partnerów programu. Wśród nich znajduje się już ponad 70 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe, jak Carrefour, CircleK, Empik, RTV Euro AGD, Decathlon, MyTaxi czy Cinema City. Łącznie zakupy nagradzane punktami można realizować w 4 500 punktach sprzedaży partnerów oraz 20 ich sklepach internetowych. Dodatkowo naliczane są też punkty za wszystkie transakcje za usługi gastronomiczne, turystyczne i transportowe opłacone na terenie Polski. Dzięki temu każdy uczestnik programu jest w stanie szybko zebrać liczbę punktów pozwalającą na wybór nagrody z obszernego katalogu udostępnionego przez Mastercard na platformie Priceless Specials – od voucherów, przez podróże, sport i multimedia, aż po akcesoria kuchenne i zabawki dla dzieci.

Obecnie użytkownicy kart debetowych eurobanku z logo Mastercard mogą zyskać podwójnie – otrzymać nagrody za punkty zebrane w ramach Priceless Specials, a dodatkowo do 720 zł rocznie w oferowanym przez nas programie Codziennie Zyskuję, polegającym na zwrocie 5% kwoty płatności w restauracjach oraz na sport, rozrywkę, rekreację i urodę. Są to dodatkowe benefity udostępniane m.in. w ramach konta „W pełni”, które eurobank włączył do oferty w sierpniu 2018 r. – mówi Danuta Opalińska, Kierownik Zespołu Kart Debetowych w eurobanku.

– Cieszymy się, że eurobank dołączył do programu Mastercard Priceless Specials, dzięki czemu jego klienci mogą od teraz w prosty i wygodny sposób zbierać punkty, płacąc za codzienne zakupy kartą debetową Mastercard. W naszym programie biorą udział sieci handlowe z wszystkich najważniejszych kategorii zakupowych, dzięki czemu zbieranie punktów jest szybkie i łatwe. W Priceless Specials korzystają wszyscy – konsumenci otrzymują atrakcyjne nagrody, detaliści zyskują lojalność klientów, a bank zacieśnia relację z klientami – mówi Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. CRM i programów partnerskich w polskim oddziale Mastercard Europe.

Oferta dopasowana do potrzeb konsumenta

Propozycja Priceless Specials jest skierowana do posiadaczy kart Mastercard i Maestro wydanych w Polsce przez uczestniczące w programie banki. Użytkownik programu nie musi nosić w portfelu osobnych kart lojalnościowych do poszczególnych detalistów – wystarczy, że ma przy sobie kartę płatniczą, którą płaci za zakupy. Cechą wyróżniającą program są oferty specjalne dopasowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta. Program wyróżnia również szybka gratyfikacja, np. przy wybranych ofertach za zakupy o wartości 300 PLN można otrzymać bilety do kina o wartości 100 PLN.

 

-----------------------

Organizatorem programu Priceless Specials oraz Promocji „Punkty na start z Eurobankiem” jest MasterCard Europe SA. Promocja  jest dostępna dla Użytkowników kart Mastercard wydanych przez eurobank i trwa do 31.03.2019. Szczegółowe informacje na temat programu i promocji zawarte są w Regulaminie Programu Priceless Specials oraz Regulaminie Promocji „Punkty na start z Eurobankiem” dostępnych wraz z pełną listą partnerów programu i katalogiem nagród na www.mastercard.pl/specials.

Zwrot za wydatki kartą w programie Codziennie Zyskuję wynosi maks. 60 zł miesięcznie i dotyczy wydatków w określonych kategoriach pod warunkiem wpływu na konto (dochód min. 500 zł lub jednorazowy przelew z innego banku min. 1500 zł). Program dotyczy kont W pełni, Prestige, Active i Junior. Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje, Regulaminy: Wydawania i używania debetowych kart płatniczych Euro Bank S.A. oraz Programu „Codziennie Zyskuję” dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. oraz na eurobank.pl.

kontakt dla mediów
Eurobank
Łukasz Pałka

lukasz.palka@eurobank.pl

tel: 071 795 57 97

informacje o firmie

Euro Bank S.A. (eurobank) to detaliczny bank „na co dzień” z szeroką ofertą produktów dla klientów indywidualnych. Pozycję eurobanku wśród banków oferujących najnowocześniejsze usługi ugruntowały takie wdrożenia jak: płatności mobilne HCE, funkcjonalne widgety (dla Androida oraz iOS), Touch ID (dla iOS), bankowość internetowa w RWD, karta multiwalutowa.

Bank skupia się na jakości oferowanych usług oraz produktów w każdym kanale kontaktu. W ciągu kolejnych 5. kwartałów w 2015 i  w 2016 r. eurobank znajdował się w TOP 3 według wskaźnika satysfakcji Klienta -  NPS (TNS/OBOP, Audyt Bankowości Detalicznej, 2015-2016 r.).

Kluczowe wyróżnienia z 2017 r:

- Instytucja Roku 2016 -  Bank zajął 3. miejsce w kategorii „Jakość obsługi w kanałach zdalnych” oraz 3. miejsce w kategorii „Jakość obsługi w placówkach” (MojeBankowanie.pl, 07 marca 2017 r.), - Przyjazny Bank Newsweeka  - Bank zajął 1. miejsce w kategorii „Bankowość hipoteczna” (26 września 2017 r.),

- Złoty Bankier 2017 - Bank zajął 2. miejsce w kategorii  „Złoty Bank” - Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem (21 kwietnia 2017 r.),

- Złote Spinacze 2017 - Bank otrzymał statuetkę Brązowego Spinacza, w kategorii „Corporate Social Responsibility” za kampanię "Our People Round The World" (1 grudnia 2017 r.),

- Monitor Satysfakcji Klientów Banków, ARC Rynek i Opinia -  Bank zajął drugie miejsce w  zestawieniu „Ogólny ranking form kontaktu z bankiem”  (7 grudnia 2017 roku).

Wysoką ocenę wiarygodności finansowej eurobanku potwierdza agencja ratingowa Fitch. eurobank otrzymał rating długoterminowy (long term IDR) na poziomie „A-”, z perspektywą stabilną.

Bank zatrudnia niemal 2900 pracowników i posiada sieć licząca prawie 500 placówek, rozmieszczonych na terenie całej Polski. Większościowym właścicielem jest francuska Grupa Societe Generale, która zatrudnia 146 tys. pracowników \w 66 krajach, obsługując 31 mln klientów.

www.eurobank.pl

infolinia: 19 000 (koszt połączenia wg stawki operatora)

załączniki

więcej z kategorii media/marketing/reklama