media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Oferty specjalne w ING Lease

ING Lease przygotował dwie propozycje dla klientów zainteresowanych leasingiem. Pierwsza to oferta specjalna na pojazdy „Leasing 103,99%", druga oferta dotyczy maszyn i urządzeń „Przezimuj 2 raty do wiosny”.

W ramach pierwszej oferty Przedsiębiorcy zainteresowani leasingiem samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, oraz samochodów ciężarowych mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty specjalnej „Leasing 103,99%” w Programie ING Auto i ING Truck. Oferta jest skierowana do klientów, którzy w okresie od 7 stycznia do 31 marca br. złożą wniosek o zawarcie umowy leasingu na określonych parametrach tj. udział własny 20%, okres trwania leasingu 24 m-ce, oraz wartość wykupu 19%, a umowę podpiszą do 30 kwietnia br.

Druga oferta „Przezimuj 2 raty do wiosny” dotyczy maszyn i urządzeń w Programie ING Maszyny. Klienci, którzy spełnią warunki oferty specjalnej i podpiszą umowę leasingu w okresie od 7 stycznia do 28 lutego br. złożą wniosek o leasing a umowę podpiszą do końca marca br. będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty, w której 2 pierwsze raty wynoszą 0 zł. W proponowanej ofercie, spłata dwóch pierwszych rat leasingu jest odroczona o dwa miesiące, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa miesiące użytkowania.

ING Lease zachęca do skorzystania z prostych i wygodnych Programów uproszczonych:

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu. 

Program ING Truck jest dostępny dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, jak również tych rozpoczynających działalność gospodarczą. Program opiera się na uproszczonych procedurach – minimum formalności, brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych. Program

Program ING Maszyny obejmuje finansowanie  maszyn i urządzeń. Został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem standardowych maszyn produkcyjnych, poligraficznych i spożywczych oraz sprzętu budowlanego i wózków widłowych, od określonych producentów. Produkt ten opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach, dla firm od 6 miesiąca prowadzenia działalności.

Programy dostępne są w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease (Polska).

 

Regulaminy ofert „Leasing 103,99%" oraz „Przezimuj 2 raty do wiosny” dostępne są na stronie internetowej: www.inglease.pl

             

kontakt dla mediów
Ewa Szerszeń
Zastępca Rzecznika Prasowego, ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
Ewa Szerszeń

ewa.szerszen@ingbank.pl

informacje o firmie

więcej z kategorii media/marketing/reklama