handel media/marketing/reklama transport turystyka/wypoczynek

Najdalsze zakątki świata w ofercie specjalnej Emirates

07.01.2019 | Emirates

Atrakcyjne cenowo loty z Warszawy lub Krakowa do takich miejsc jak Dubaj, Bangkok, Melbourne, Kapsztad i wielu innych ekscytujących kierunków

Poniedziałek, 7 stycznia 2019 r. - Warszawa, Polska – Dla osób, które chciałyby rozpocząć nowy rok przygodą, linie Emirates przygotowały specjalną ofertę na loty z Polski do najpopularniejszych kierunków ze swojej siatki. To doskonała okazja, aby – korzystając z promocyjnej ceny połączeń –  odkryć nowe kultury, odpocząć na plaży, czy zwiedzić największe miasta spośród popularnych miejsc z globalnej siatki przewoźnika. Aby spełnić podróżnicze marzenia już w 2019 roku, takie jak słoneczne wakacje w Dubaju czy w Sydney, należy dokonać rezerwacji pomiędzy 7 a 20 stycznia br., na podróże odbywające się pomiędzy 17 stycznia a 25 października br. dla klasy ekonomicznej oraz 17 stycznia a 30 listopada br. dla klasy biznes.

Lista przykładowych połączeń objętych promocją w klasie ekonomicznej / biznes:

  • Dubaj – od 1799 zł / od 8999 zł
  • Bangkok – od 2099 zł / od 9699 zł
  • Melbourne – od 4205 zł / od 15967 zł
  • Kapsztad – od 3288 zł / od 11879 zł
  • Sydney – od 4167 zł / od 16361 zł
  • Tokio – od 2365 zł / od 11360 zł

Lot liniami Emirates to także najwyższy komfort podróży oraz wyjątkowa obsługa, co odzwierciedla hasło kampanii „Fly better”. Podróżni we wszystkich klasach rezerwacyjnych mają do wyboru blisko 4000 kanałów rozrywkowych i filmów, w tym również polskie produkcje. Podczas lotu pasażerowie wszystkich klas mogą cieszyć się potrawami przygotowanymi ze świeżych składników, inspirowanymi kuchnią regionalną oraz szeroką kartą win. Oprócz tego, mogą oni doświadczyć słynnej gościnności wielokulturowego personelu pokładowego, w tym jego członków pochodzących z Polski. Klientom przewoźnika przysługują dodatkowo bardzo wysokie limity bagażu – do 35 kg w klasie ekonomicznej i  40 kg w klasie biznes.

Co więcej, w trakcie Dubajskiego Festiwalu Zakupów, pasażerowie Emirates powracający z Dubaju w klasie ekonomicznej mogą skorzystać z dodatkowego limitu bagażowego. Dubai Shopping Festival 2019 to pięciotygodniowy festiwal, podczas którego wiele punktów sprzedaży na terenie całego miasta oferuje wyjątkowe zniżki oraz atrakcyjne nagrody. Podróżni, powracający z Dubaju do Warszawy mają do dyspozycji dodatkowe 10 kg bagażu. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych w terminie od 17 grudnia 2018 do 2 lutego 2019 oraz podróży między 26 grudnia 2018 r. a 4 lutym 2019 r.                                                                                                                                                       

Więcej informacji o trwającej promocji i dostępnych lotach można uzyskać w lokalnych biurach podróży lub na stronie Emirates.

* obowiązują zasady i warunki korzystania z usługi

kontakt dla mediów
Aleksandra Ciok
Account Director, Emirates
Aleksandra Ciok

aleksandra.ciok@mslgroup.com

tel: +48 22 278 38 06

informacje o firmie

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 272 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 248 samolotów o wartości ponad 100 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 85 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

załączniki

więcej z kategorii handel